Profil uživatele
---Jíťa---
Prodávající
Praha 10
Registrace: 9.10.2010

Krásný den všem!

Vítejte v mém virtuálním obchůdku.

Kdo jsem? Jmenuji se Jitka a jsem na mateřské dovolené. K těm mým rukou postupně přibyly další tři páry, zatím podstatně menší než ty mé (všechny holky 5 a 2 roky a miminko zatím pidi).

Proč? Vyzkoušela jsem mnoho technik tvoření - decoupage, pedig, scrapbook, plstění, korálkování..., ale nejraději šiju. Líbí se mi rozstříhat látku na kousky a sešívat dohromady. Je krásné postupně sledovat, co vzniká... a radost na konci, když se dílo porařilo, to je prostě skvělý pocit.

Kdy tvořím? Většinou večer a v noci. Přes den se to zkrátka nedá 

A proč vlastně nejít do nějakého "normálního" obchodu? Mám ráda kvalitní materiály, o kterých vím odkud pocházejí, jaké mají složení a vždy musí být  příjemné na omak. Má-li být látka přímo na tělo volím 100% bavlnu, nejlépe v kvalitě bio, a přišla jsem na chuť i bambusovým látkám. Přestože jsem z kraje kde textilní průmysl před mnoha a mnoha lety kvetl, musím kupovat látky jinde. Škoda no. Dneska je místo fabriky louka... Kupuji látky vyrobené v ČR (např. Moraviatex) nebo ze zahraničí (Německo - Lillestoff či USA - Michael Miller, Alexandr Henry...). I nabídka dětských motivů je velká.

Co šiju? Co mě baví  Opasky kvůli rozmanité barevné škále, plenky, zavinovačky, oblečení, bundy, náušnice, dětské hračky, polštáře... U ničeho nevydržím moc dlouho a už šup, šup, zkusit něco nového. :)

10.7.14 Rodinný set na dovolenou :)

 

UKÁZKA

   Plínky 

   

   

      

   

 

Děkuji Vám za nahlédnutí

 

---Jíťa---

 

Materiál, především pro šití, jsem přemístila sem, tady mi to dělalo neplechu {#emotions_dlg.pst}(objednávku z obou obchůdků samozřejmě sloučím a pošlu najednou).

 

 

Na čem právě pracuji:

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně prostřednictvím České pošty povětšinou do tří dnů od připsání platby na účet.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím