Domů Profil prodejce ---Jíťa---
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 10, ČR
  • 4049 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (186) 100%
Nadšenci: 213
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4049
Registrace: 9.10.2010
Město: Praha 10
Stát: ČR

---Jíťa---

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Krásný den všem!

Vítejte v mém virtuálním obchůdku.

Kdo jsem? Jmenuji se Jitka a jsem na mateřské dovolené. K těm mým rukou postupně přibyly další tři páry, zatím podstatně menší než ty mé (všechny holky 5 a 2 roky a miminko zatím pidi).

Proč? Vyzkoušela jsem mnoho technik tvoření - decoupage, pedig, scrapbook, plstění, korálkování..., ale nejraději šiju. Líbí se mi rozstříhat látku na kousky a sešívat dohromady. Je krásné postupně sledovat, co vzniká... a radost na konci, když se dílo porařilo, to je prostě skvělý pocit.

Kdy tvořím? Většinou večer a v noci. Přes den se to zkrátka nedá 

A proč vlastně nejít do nějakého "normálního" obchodu? Mám ráda kvalitní materiály, o kterých vím odkud pocházejí, jaké mají složení a vždy musí být  příjemné na omak. Má-li být látka přímo na tělo volím 100% bavlnu, nejlépe v kvalitě bio, a přišla jsem na chuť i bambusovým látkám. Přestože jsem z kraje kde textilní průmysl před mnoha a mnoha lety kvetl, musím kupovat látky jinde. Škoda no. Dneska je místo fabriky louka... Kupuji látky vyrobené v ČR (např. Moraviatex) nebo ze zahraničí (Německo - Lillestoff či USA - Michael Miller, Alexandr Henry...). I nabídka dětských motivů je velká.

Co šiju? Co mě baví  Opasky kvůli rozmanité barevné škále, plenky, zavinovačky, oblečení, bundy, náušnice, dětské hračky, polštáře... U ničeho nevydržím moc dlouho a už šup, šup, zkusit něco nového. :)

10.7.14 Rodinný set na dovolenou :)

 

UKÁZKA

   Plínky 

   

   

      

   

 

Děkuji Vám za nahlédnutí

 

---Jíťa---

 

Materiál, především pro šití, jsem přemístila sem, tady mi to dělalo neplechu {#emotions_dlg.pst}(objednávku z obou obchůdků samozřejmě sloučím a pošlu najednou).

 

 

Na čem právě pracuji:

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně prostřednictvím České pošty povětšinou do tří dnů od připsání platby na účet.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od ---Jíťa---

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--