Domů Profil prodejce Jitka Brožová
Jitka Brožová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 7 - Troja, ČR
  • 640 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (165) 100%
Nadšenci: 1274
Aktivita: aktivní
Prodáno: 640
Registrace: 18.5.2010
Město: Praha 7 - Troja
Stát: ČR

Jitka Brožová

/ Prodávající
Novinky
1040156
24.12.2022 Udělejte radost i sobě. Až do 31.12.2022 mám pro vás slevu 20%. Pod objednávku zadejte kód 8WF-UFN-NLC
Přeji krásné svátky a šťastný nový rok.

  Vítám Vás ve svém fler-obchůdku. Jmenuji se Jitka Brožová. Zabývám se textilní a bižuterní výrobou. Ráda střídám a kombinuji techniky i materiály. Ráda zkouším nové věci.

  Nedělám žádný šperk dvakrát. Každý člověk je jedinečný, každému sluší něco jiného a stejně takový by měl být i jeho módní doplněk nebo šperk.

  Přeju Vám hodně hezkých chvil při prohlížení. 

 

 Navštivte také i můj druhý profil věnovaný pouze koníkům 

 

a také naší Říši pohádek.

 

 

 

 

Informace k údržbě výrobků

Trička, polštáře a šátky lze prát v pračce na 40°C a nemusíte se obávat, že by barva pustila. Ručním praním samozřejmě nic nezkazíte. Žehlíme běžně jako bavlnu. U háčkovaných věcí pereme výhradně ručně a sušíme položené na ručníku. Krajky také můžem ještě škrobit a sušit přišpendlené na podložce, tak jim dáme naprosto dokonalý tvar a vzhled.

Bižuterii je především třeba chránit před vlhkem. Také v ní nesportovat a před spaním odkládat. Chránit před znečištěním obecně. Jen tak zůstanou šperky stále hezké.

Dřevěné výrobky jsou také velmi choulostivé na vlhko, proto je před vlhkostí chraňte.

 

 

!!!   Nejsem plátcem DPH.  !!!

 

Pokud si něco vyberete, budu ráda za informaci, že zásilka dorazila v pořádku. Předem také děkuji za Vaše hodnocení. Případně se nebojte mě kontaktovat vnitřní poštou, pokud budete mít nějaké poznámky, připomínky nebo dotazy. Bude-li to v mých silách, určitě Vám vyjdu vstříc.

Fakturu v tištěné podobě zasílám pouze na vyžádání. Samozřejmě ji vystavuji ke každé objednávce a máte ji k dispozici v elektronické podobě přímo u objednávky.

 

// TOPlist

 

 

 

// {#emotions_dlg.rose2}Pro všechny, kdo máte rádi pejsky a sami se máte tak dobře, že můžete a chcete pomoci pejskům v útulcích, koukněte na stránky tady na Fleru, které má útulek Lesan. Pomoc může být třeba i úplně maličká a zmůže mnoho, když vás bude hodně. Já sama jsem útulek v Kralupech navštívila a musím jen chválit, jak hezky se tam o pejsky starají. Klobouk dolů před jejich nadšením, vytrvalostí a prací. Také bych ráda upozornila na tentotento flerbox, které vznikly na podporu psího útulku v Kralupech. Tak jako na stránkách útulku Lesan, je i zde vystaveno zboží, jehož nákupem můžete pomoci opuštěným zvířatům. A tady je jedna zdárná akcička.

 

 

  TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta nebo Zásilkovna, krabička nebo bublinková obálka, doporučeně do vlastních rukou. Odesílám nejdéle do 3 prac.dnů po připsání obnosu k mému účtu.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Zboží

Další zboží od Jitka Brožová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--