Domů Profil prodejce JJ button handmade
  • Prodejce od r. 2019
  • Kojčice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 12.10.2019
Město: Kojčice
Stát: ČR

JJ button handmade

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Žiji svůj život s úctou k přírodě. Bojuji za zodpovědnou a udržitelnou značku, která naše životní prostředí nebude zatěžovat. Žiju slou. Tady je můj příběh.

JJ button v kostce

Přesně si vzpomínám na ten den, kdy jsem listovala časopisem ELLE a viděla jsem všechny ty luxusní spíchnuté kousky. Každý takový kousek je originál a ušít něco takového zabere hodně času. A tak se zrodil první nápad šití na míru. Na nová trička, šaty a čepice s nákrčníky začalo reagovat moje okolí a já zjistila, jak moc mě šití baví. Čím více jsem se o šití a udržitelnou módu zajímala, tím víc jsem věděla, že přesně touhle cestou se chci ubírat.

Na začátcích výroby jsem však kupovala mraky nových látek z internetu a v kamených obchodech. Postupem času jsem si doslova zaplnila pracovnu. Co teď s tím? Říkala jsem si. Pokaždé, když jsem otevřela dveře, bylo mi úzko.

Až s knížkou Příběh skříně, od mé oblíbené Veroniky BlaBla Hubkové, přišlo i velké uvědomění si z ekologického hlediska. Musí tedy být lepší cesta. A pak mi to došlo. Moje vášeň pro sekáče, kterou jsem v sobě měla už od mládí. Tolik oblečení, které se dá dál využít, tolik jedinečných kousků, které mají svůj příběh a kouzlo. Tolik pokladů, kterým mohu dát nový život a nový příběh.

Moje tvoření

Jak už jsem trochu nakousla, tvořím pouze z přírodních materiálů, které zajistí obnovitelnost zdrojů a minimalizují negativní dopady na životní prostředí a naše zdraví. Nyní se soustředím hlavně na dva druhy výroby.
Navrhuji a vyrábím dámské čepice do každého ročního období, a to ze 100% merino vlny, kde i veškeré doplňky jsou z recyklovaného materiálu.
Zadruhé je pak na začátku všeho košile z druhé ruky vyrobená z přírodních materiálů, ze které tvořím šaty pro dámy i děti, košile a trička na všechny možné způsoby a někdy využiji zbylý materiál na výrobu doplňků. Snažím se o minimální odpad a maximální využití, proto do každého nového kousku dávám kus sebe a nad realizací mnohdy trávím hodiny času. Vždycky to za to ale stojí!

Na konci všeho je knoflík

Možná jste si všimli, že knoflíky se na mých výtvorech objevují v podstatě pokaždé. Ptáte se, proč zrovna knoflíky? Knoflíky máme doma totiž úplně každý. Jsou užitečné a dekorativní ať už jsou velké, malé, barevné a nebo jednoduché. Drží věci pohromadě a mají osobitost. A stejně jako oblečení z druhé ruky mají svojí historii, protože někomu patřily. A tak jsem si vybrala právě knoflíky pro završení svých děl. Každý kus je tak jedinečný a má svůj příběh, který nezůstane bez povšimnutí.


Poslání na konec

I já se teď snažím své děti a svojí rodinu vést k lepšímu přístupu k přírodě. Protože naše děti jsou naše budoucnost a já si moc přeji, aby byly zdravé, šťastné a žily ve zdravém prostředí.

Mým tajným přáním ale je, aby se každý z nás na chvíli zastavil a začal si všímat všech změn, které se kolem nás každý den dějí. Abychom byli vděční za každý den, který tu můžeme být. Protože nic není samozřejmost a já věřím, že i malými kroky můžeme všichni společně přispět k lepší planetě. Ať už to bude omezení plastu nebo omezení nákupu oblečení ve velkých řetězcích.

S láskou Jája

 

 

 

Způsob dopravy
Po přijetí peněz na účet zasílám zboží přes Českou poštu. Balím do krabice nebo do bublinkové obálky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JJ button handmade

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--