Domů Profil prodejce jkadarova
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha 5, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (13) 100%
Nadšenci: 7
Aktivita: -
Registrace: 17.9.2012
Město: Praha 5
Stát: ČR

jkadarova

/ Prodávající
Novinky
339999
17.12.2014 Ve fotogalerii je vložen nový obraz. Malovaný jako dárek.

Jmenuji se Julie a v mé nabídce naleznete originální akvarelové obrazy. Všechny obrazy jsou malované s láskou, kvalitními akvarelovýmy barvami na ty nejkvalitnejší druhy papíru (minimálne 300gsm). Každičký obraz je pečlivě zafixován, aby se neotíral, aby se zvýšila trvácnoct barvy a aby nebyl tak ohrožen mírnou vlhkostí.

Všechny obrazy jsou originály - neprodávám kopie, z každého je jenom jeden kus a když se prodá, nikdy nemaluji dle prodaného obrazu ještě jeden - aby byl jako "ten". Takové žádosti nepřijímám. Děkuji za pochopení.

Protože pasparta a rám jsou velmi osobní záležitosti, závislé na vkusu, zařízení místnosti kam se obraz zavěsí, obrazy nejsou rámované ani paspartované. V případě zájmu ale velice ráda dám obraz zarámovat. Cena se pak samozřejmě navýší o náklady na rámování.

Zdrojem inspirace jsou pro mně má rodina, květiny, moře, hory a zvířata - zejména koně a morčata - 2 kousky překrásných peruanských morčat máme i doma.

Jsem moc šťastná, když můžu svými obrazy lidem přinést do života kousek dobrého pocitu a radosti. Víc už ať za mně mluví mé obrazy....

 

A jen tak na ukázku....obraz, který byl mím darem pro moji dceru:

Způsob dopravy
Balíky zasílá Českoou poštou doporučeně. Obrazy, pokud jsou zasílány nezarámované, dávám do tvrdých desek, které ukládám do bublinkové fólie, aby byl obraz 100%-ne chráněn.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od jkadarova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--