Domů Profil prodejce Johana Filipová
  • Prodejce od r. 2012
  • Český Těšín, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Aktivita: -
Registrace: 10.7.2012
Město: Český Těšín
Stát: ČR

Johana Filipová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milí nakupující,

už od malička jsem si vedla deníky. Vždy jsem však měla pocit, že se mi neděje dost zajímavých věcí abych s nimi popsala tolik místa,a nechtěla jsem jej plnit triviálními věcmi- dlouho jsem proto žádný nedokončila. Ono je to docela zastrašující, sedět před tou čistě bílou stránkou.

Poté jsem však narazila na "junkjournaling". Junkjournaling je v podstatě vytváření vlastních deníků, včetně desek a vázání, vytvořených z "junku"- zbytků papíru, které se nikam jinam nevešly, kousků časopisu, starých knih a pohlednic nebo ilustrací. Rozhodla jsem se to taky zkusit a svůj junkjournal jsem popsala větší rychlostí, než kterýkoliv z mých předchozích deníků.

Junkjournal vám totiž dává kreativní prostor, který není tak děsivý, jako ony bílé stránky - vytváří jistou krajinu, které se musíte podřídit, to ano, ale na druhou stranu vás inspiruje a dodává nové nápady. Můžete jej používat jako normální deník, schováváat své zápisky mezi slova knih a v obrázcích časopisů, můžete v něm malovat, můžete vytvářet koláže, schovávat sušené květy, lístky z muzeí, fotky do různých kapes, které jej tvoří.

Rozhodla jsem se tedy začít podobné deníky prodávat- velmi mě totiž baví je vyrábět a přestože se ted jimi prokousávám docela rychle, stejně nedokážu vést víc než dva najednou. Tento trend navíc není moc rozšířený v české kreativní komunitě a já bych jej sem ráda přinesla.

Doufám, že se vám některý z mých deníků zalíbí :)

Johana

Pokud máte zájem o svůj vlastní junkjournal, ale nezalíbil se vám žádný z mí nabídky, ráda vám udělám nějaký přesně na míru. 
Kontaktujte mě se svými požadavky- velikost, barevné schéma a tak podobně a já se vám budu snažit co nejdříve vyhovět. 
Porsím mějte však na paměti, že toto může nějakou cvhíli trvat, podle toho jaké zrovna budu mít dostupné materiály.

Způsob dopravy
česká pošta balík do ruky
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Johana Filipová

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--