Profil uživatele
Jolana Nováková
Prodávající
Praha 4 - Háje
Registrace: 28.1.2018

Jmenuji je Jolana Nováková a narodila jsem se v roce 1973 v Praze. Tehdy nezvyklé jméno Jolana mi vymyslela moje babička, abych prý měla dobrou numerologii. Což vlastně znamená, aby mě životem provázelo štěstí už od kolébky.

Od mala jsem zkoumala a obdivovala krásu světa, lidí a přírody. V životě jsem toho hodně zažila, potkala spoustu skvělých lidiček tady i ve světě, ale i dostala pár kopanců, které mi vždy pomohly si uvědomit, kde neposlouchám sama sebe.

Prošla jsem dlouhou cestu sebepoznávání, která mi pomohla rozvinout empatii a naučila mě trpělivosti. V současnosti se věnuji hlavně individuálnímu poradenství (metoda RUŠ, konstelace traumatu, voice dialogue, EMI a další).

Jako protiváhu práce s lidmi ráda kutím, opravuji svůj domeček a starám se o zahradu. Práce rukama mi přináší radost a proto jsem se rozhodla ke tvoření nečeho, co osloví i duši. Tak přišla idea vyrábět mandaly, které samy o sobě mají harmonizační účinky na celou lidskou bytost.

A tak se zjevil projekt, ve kterém jsem vytvořila SADU 40 MANDALEK – PŘÍVĚŠKŮ, NÁUŠNIC A HARMONIZAČNÍCH KARTIČEK. Každá z mandal má svůj vlastní název a afirmaci, která svoji majitelku spojuje s kvalitou či ctností, kterou představuje. Sada je tak rozmanitá, že každá žena či dívka si najde tu svoji. Časem bych svoji tvorbu určitě ráda rozšířila i o další projekty, jak přijde inspirace.

Mezi moje další koníčky patří hudby, zpěv, hraní na kytaru, spontánní tanec, příroda, cestování a zvířata.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučené psaní, obálka s bublinkovou fólií
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.