Milí zákazníci, dnes můžete při nákupu uplatnit slevový kupon ( ND1-K1G-KX5 ) se slevou 10%. Platí na veškeré potraviny, ovoce, zeleninu a houby.
Profil uživatele
JolanaK
Prodávající
Tlumačov
Registrace: 3.1.2011

 

 Dobrý den,

 

vítejte ve filcovém obchůdku plném gastronomických dobrot a hraček. Na začátku mého šití byla snaha vytvářet pro své tři děti nevšední a originální hračky, které rozvíjí fantazii a motorické  schopnosti.

Nyní již nešiji jen pro své děti, ale jak se obchůdek rozrůstá, snažím se uspokojit poptávku všech, kterým se mé hračky líbí.

 Najdete zde širokou nabídku plstěných a látkových potravin do dětských kuchyněk a obchůdků, didaktické pomůcky jako např. houby a zeleninu,  autorské hračky i přívěsky a brože s tématikou jídla.

Látky a veškerý materiál nakupuji od certifikovaných českých a zahraničních firem, které ručí vysokou kvalitou materiálu a jeho nezávadností. Zakládám si na pečlivosti a preciznosti provedení všech výrobků. Spokojenost vás zákazníků je pro mě na prvním místě.

Veškeré hračky jsou určeny dětem od 3 let.

Děkuji vám za návštěvu i " ochutnávku " Usmívající se {#emotions_dlg.naruc}

Jolana & Kulatá bába

 

 

Nenašli jste v nabídce vaše oblíbené jídlo nebo si přejete jakoukoli změnu, např. upravit rozměry potravin či připravit " potravinový balíček " na přání? Neváhejte a napište nám, rádi splníme všechna vaše přání.

  

 

 Kulatá bába v praktické ženě: 

 

 

 

Další informace o Kulaté bábě si můžete přečíst zde: https://www.fler.cz/magazin/jolanak-pecu-cukrovi-s-prodlouzenou-trvanlivosti-1885

Kulatá bába v Receptáři na Priměhttp://play.iprima.cz/vas-prima-receptar/filcova-gastronomie 

Ve výstavbě....

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta. Zboží zasílám pečlivě zabalené v krabici nebo v bublinkové obálce jako doporučený balík, popř. jako obchodní balík. Fakturu zasílám jen na vyžádání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
651091
4.9.2017 Milí zákazníci, dnes můžete při nákupu potravin, ovoce, zeleniny uplatnit 10% slevu. Slevový kupon ND1-K1G-KX5.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.