Menu
--
Profil prodejce Jolanetta Domů
Česká pošta posílám doporučeně - pomalu (momentálně je doručení do dvou dnů). Kdo chce prioritně je to +7,-Kč, prosím napsat do objednávky a já upravím poštovné.
Profil uživatele
Jolanetta
Renáta Janošová | prodávající
Holešov
Registrace: 5.2.2009

 

 image image

     

             Nové vycházkové / sportovní malé taštičky.

Napište si jakou barvu (látku) chcete na předním díle a já Vám ji ušiji.                                

 

Vítám Vás na stránkách Jolanetta!    

Jmenuji se Renáta a šití je můj životní koníček a zároveň mé zaměstnání.
 

            Heslo kterým se řídím celý život: „Přej a bude ti přáno“.
                        Renáta Janošová alias Jolanetta
 
ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•
 
 
               Prosím nekopírujte mé zboží. Děkuji
 
imageimage
 
  image 
   
  imageimage
   image image
 
 
  
ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•
 
POŠTOVNÉ
Poštovné při koupi jedné kabelky cena 79,- Kč Česká pošta doporučené psaní - platba předem nebo Zásilkovna. Jedna a více kusů kabelek - vyzvednutí na pobočce Zásilkovny - platba předem. 
 
 
Veškeré zboží, které zde nabízím, je moje vlastní práce. Šiji sama, nemám žádné zaměstnance, ani spolupracovníky. Nejedná se o maloobchod a ani velkoobchod. Zboží je šité na zakázku po objednání.
Faktura u každé objednávky je samozdřejmostí.
 
ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥¸¸.•
 
 
U zboží, které je vyrobeno pouze po jednom kuse, je to vždy napsáno!
 
TOPlist  
 
Způsob dopravy
Česká pošta jedna kabelka - cena 79,- Kč. Česká pošta balík do ruky 2 a víte tašek (kabelek) 150,- Kč. Zásilkovna cena 79,-Kč - vyzvednutí na pobočce. Zboží je odesláno do 3 dnů od připsání penízků na účet. Balíčky odesílám v úterý a ve čtvrtek, někdy i v sobotu. Osobní odběr Přílepy u Holešova. (pouze po dohodě) Zboží na zakázku je dodací lhůta 14 dnů od připsání penízků na účet. Zboží na dobírku neposílám!!! Děkuji za pochopení. Jolanetta - Renáta Janošová
Obchodní podmínky

PODMÍNKY PRODEJE

Renáta Janošová / Jolanetta / https://www.fler.cz/jolanetta

IČ: 65832558

Podmínky prodeje:
1. Odstoupení od smlouvy – vrácení zboží do 14 dnů od převzetí: Dle Občanského zákoníku §53 odst. 7. Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. odst. 8. Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit podle odstavce 7 od smluv: • na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění, • na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele
Následkem odstoupení od smlouvy je ve smyslu ustanovení § 457 občanského zákoníku povinnost obou stran vydat si navzájem bezdůvodné obohacení, kterým je vše, co podle zrušené smlouvy dostaly. Spotřebitel je proto povinen vrátit poskytovateli služeb přijaté plnění, je-li to možné, tedy nejčastěji převzaté zboží. Prodávající je pak povinen spotřebiteli vrátit plnou výši zaplacené finanční částky. Uplatní-li spotřebitel právo od smlouvy odstoupit, je prodávající povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Není-li spotřebitel již schopen zboží či jiné převzaté plnění vrátit, anebo jeho hodnota byla již snížena (došlo k částečnému spotřebování či opotřebování zboží), je spotřebitel povinen chybějící hodnotu podle ustanovení § 458 odst. 1 občanského zákoníku prodávajícímu nahradit v penězích. Nad to mohou být spotřebiteli účtovány pouze skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží. Náklady spojené s vrácením zboží zpět k prodejci (poštovné) si hradí spotřebitel sám.
2. Záruční lhůty

  Nové zboží: Při prodeji spotřebního zboží trvá záruční lhůta 24 měsíců, není-li u zboží uvedena záruční lhůta jiná. Jestliže je na prodávané věci, jejím obalu nebo návodu k ní vyznačena v souladu se zákonem lhůta k použití věci, skončí záruční doba jejím uplynutím. Při prodeji nové věci odpovídá prodávající za všechny vady, které představují rozpor s kupní smlouvou a které se vyskytnou po převzetí věci v záruční době. Záruční lhůta začíná běžet od převzetí zboží kupujícím. Nehledě na dvouletou záruku by měl kupující vady zboží reklamovat u prodávajícího bez zbytečného odkladu (poté, co byla vada objevena). Jestliže tedy vadné zboží kupující dále i s vadou používá a reklamaci uplatní až později, nemusí být uznána. Reklamace musí být vyřízena - včetně odstranění vady - nejpozději do 30 dnů, ode dne jejího uplatnění. Lhůtu lze prodloužit pouze v případě, že s tím zákazník výslovně souhlasí.
3. Prohlášení Prodávající prohlašuje, že se seznámil s podmínkami, které by měl splňovat prodejce nabízející zboží přes internet, viz.  https://www.fler.cz/

Všem doporučuji si pročíst https://www.fler.cz/pruvodce a  Pravidla užívání a právní doložka Zároveň prodávající odpovídá za to, že ve svých vlastních podmínkách prodeje bude uvádět požadované informace, které jsou v souladu s aktuálním zněním jednotlivých zákonů.
1. DODACÍ LHŮTA Po připsání peněz na účet, odesílám balíčky do 7 dnů. Na dobírku nezasílám!!
2. DOPRAVA Balíčky odesílám vždy doporučeně prostřednictvím České pošty. (Cena je uvedená u každeho výrobku a cenu nikdy nezvedám, i při nákupu více kusů zboží. Platí vždy jedna cena a to ta vyšší, která je u zboží, kterého nakupujete.) Náklady na dopravu hradí kupující. Poštovné účtuji dle velikosti a váhy balíčku a dle tarifů České pošty. O odeslání balíčku, vždy informuji a zasílám odkaz na sledování zásilky.
3. PLATEBNÍ PODMÍNKY Převodem na účet, který Vám přijde s potvrzením objednávky. Po připsání peněz na můj účet, bude balíček odeslán nejpozději do 10 dnů. O odeslání budete informováni emailem.
5. REKLAMAČNÍ ŘÁD Pokud není uvedeno jinak, je poskytována záruka na zboží v zákonné délce trvání 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.
Kupující je povinen si dodané zboží při převzetí důkladně prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných vadách. Na pozdější reklamace ohledně druhu, množství nebo poškození zboží při dopravě nemusí být brán zřetel.
Převzetí zboží stvrzuje kupující podpisem na příslušný dokument přepravní společnosti. Zároveň svým podpisem stvrzuje, že zboží bylo dodáno v pořádku. Má-li zboží jakékoliv zjevné vady v okamžiku převzetí, je nutné tyto skutečnosti poznamenat na příslušný dokument nebo převzetí odmítnout.
6. STORNO OBJEDNÁVKY Od odeslání objednávky, je možné objednávku stornovat do 24 hod. emailem. Pokud do 10ti pracovních dní neobdržím platbu za objednané zboží, Objednávky ruším!
7. ODSTOUPENÍ Kupující je oprávněn bez uvedení důvodu vrátit zboží do 14 dnů, pokud kupuje věc přes internet. Vrátit bez udání důvodu lze rovněž nové zboží, které již nemá původní obal či nemá visačky, bylo použito či opotřebováno. V tom případě prodejce vyúčtuje hodnotu opotřebení kupujícímu, ten bude muset tuto částku prodávajícímu uhradit. (není problém se dohodnout a zboží vyměnit za jiné, které je cenově stejné, ale jen pokud zboží není již použito!)

Vlastní podmínky prodeje:
Vítám Vás na stránkách Jolanetta
Všechno šité zboží, jsou mé výrobky, které vyrábím pod značkou Jolanetta. Některé zboží je skladem, ale některé šiji, až po zaplacení. Zboží se snažím vždy odeslat nejpozději do 10 dnů, od příjmu platby na můj účet. (snažím se do týdne, ale když je hodně práce, tak někdy nestíhám)
Po odeslání balíčku vás vždy kontaktuji emailem, že byl balíček odeslaný a napíši vám i číslo balíčku, které můžete použít na poště, kdyby Vám balíček nepřišel do 3 dnů domů. Už se mi stalo, že pošta nedala upozornění, že je balíček na poště a paní vůbec netušila, že si má něco vyzvednout.

Faktura je přiložena v každé objednávce a také je ke stažení u každé objednávky.

Ochrana osobních údajů

  1. V případě, kdy zákazník v rámci obchodu, zejména při vyplňování a zasílání objednávky prostřednictvím objednávkového elektronického systému obchodu, bude žádán o poskytnutí osobních údajů uvedených v tom kterém formuláři či objednávce, bere zákazník na vědomí, že není povinen takové údaje poskytnout a jejich poskytnutí je tedy zcela dobrovolné.

  2. V případě neposkytnutí žádaných osobních údajů zákazníkem však není prodejce povinen přijmout objednávku, přičemž s ohledem na objednávkový elektronický systém obchodu může být další pokračování neúplně vyplněné objednávky automaticky zastaveno či ukončeno.
  3. V případě, že se zákazník dobrovolně rozhodne poskytnout své osobní údaje prodejci, bere zákazník na vědomí, že dobrovolně poskytuje své osobní údaje v rozsahu uvedeném v konkrétním formuláři či objednávce prodejci.
  4. Nakládání s osobními údaji ze strany prodejce se řídí pravidly, umístěnými na adrese https://www.fler.cz/jolanetta, s nimiž se zákazník řádně seznámil před odsouhlasením těchto obchodních a reklamačních podmínek.
  5. Odesláním objednávky zákazník souhlasí s poskytnutím osobních údajů k vyřízení dané objednávky.

 

Pokud máte nějaký dotaz, ohledně zboží, tak mi prosím pište vnitřní poštou.

Přeji příjemný nákup.  Renáta Janošová / Jolanetta

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
886224
9.6.2020 Dnešní novinka - kabelka mandala červená
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím