Profil uživatele
JsmProduct
Prodávající
Litvínov
Registrace: 28.10.2018

 Kdo jsme a co děláme?

  Jsme tři mladí designéři, kteří na střední škole začali společně vyrábět a prodávat ručně šité šešity se 100% recyklovaným vnitřním papírem.


 Nejprve jsme začali u deníků s pevnými deskami, od té doby jsme se ale posunuli dál, a to až k nynější podobě ručně šitých sešitů s vazbou V1.
 Hlavní inspirací pro nás byla příroda, proto se držíme přírodních motivů a barev, které si sami můžete zvolit a nakombinovat.

Nabízíme i speciální edici sešitů s bílým tiskem.


 Nevyrábíme pouze sešity, k naší tvorbě patří i pohlednice a produkty ze dřeva.

 


 

VYRÁBÍME:

 

KLASICKÉ SEŠITY:

Ručně šité sešity s vazbou V1. Naše klasické sešity vyrábíme ve variantě bez gumičky nebo s gumičkou a s otrými nebo zaoblenými rohy. Najdete si zde všechny varianty. Pokud se Vám bude nějaký sešit líbit, ale bude chybět například gumička, napište a my Vám ji rádi přiděláme.

 

 SEŠITY S BÍLÝM TISKEM:

Tyto sešity se moc neliší od klasické verze, pouze svým speciálním bílým tiskem.

 

 

 

SEŠIT S DŘEVĚNÝMI DESKY:

Další sešity s ručně šitou vazbou V1, které mají přední stranu z dřevěných dýh ze všemožných druhů dřeva a zadní stranu z kartonů s přírodně barevným odstínem. 

 

 

 

POHLEDNICE:

Dále vyrábíme autorské pohlednice s motivy, které mužete vidět i na našich sešitech. 

 

 

 

MAGNETY A PŘÍVĚŠKY NA KLÍČE:

V neposlední řadě také vyrábíme ze dřeva magnety a přívěšky s našimi motivy. Motivy gravírujeme na CO2 laseru.

 

Způsob dopravy
Balíčky balené do obálky posláme přes společnost Česká pošta.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenymi obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. 1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodávající JsM Product prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/jsmproduct. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanskym zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). 3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou). 3.4. Zboží musí byt vráceno nepoškozené, bez zjevnych vad způsobenych užíváním a ve vhodném obalu, ktery zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace
4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na vyměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při vyskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Elektronická faktura se vystavuje na požádání. Kupující má pak možnost si ji sám vytisknout. Zárukou na zboží je záznam o nákupu u prodejce. 2 / 2
4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českych korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučeny dopis nebo balíček.
5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navyšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 12. 2019

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
798483
1.4.2019 Za nedlouhou dobu chystáme novinku v podobě ručně šitých sešitů A4, které budou bez potisku a s čistými listy. Neposkvrněný design bude plně připraven na Vaší tvůrčí činnost.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím