Domů Profil prodejce kacalina
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 4, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Aktivita: -
Registrace: 5.8.2011
Město: Praha 4
Stát: ČR

kacalina

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás!

Jmenuji se Kateřina a celý život si pro radost jen tak výtvarničím. Už jako holka jsem si šila oblečení a dělala jsem si šperky ze všeho možného.

V poslední době jsem se začala věnovat korálkování, dělám si různé náušnice a náramky, ale pomalu to nemám kam dávat. Až dcera mě přivedla na myšlenku, abych se o své výtvory podělila s ostatními a zkusila něco prodat.

Nemám ještě dostatek hezkých věciček, ale pracuji na tom a již brzy Vám zkusím něco nabídnout. Hlavně to záleží na tom, jak se mi podaří výrobky nafotit. Jsem v tom zatím začátečník.

Než budu mít připravenou první kolekci malých cetek, tak nabízím hezké háčkované a vyšívané zboží, které jsem sbírala celý život od babiček a kamarádek a také po bazarech a burzách. Snad ty staré krásné ručně dělané dečky udělají radost někomu dalšímu.

Přeji Vám šťastnou ruku při výběru.

Kačalína

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou: obchodní balíček, doporučené psaní, zabaleno v sáčku a v obálce podle charakteru zboží. Ceník dle České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kacalina

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--