Profil uživatele
Kaczeka
Prodávající
Earth
Registrace: 30.3.2009

FLER je pro mne smysluplné vyplnění volného času.
Ka...protože Ka...Cze...protože původem z Čech... a Ka, protože jak jsem již řekla prostě "Ka"... nikoli "KO"...zatím :).
PS.
Fler vidím jako možnost se sklidnit...odpočinout...pozastavit... a při tom třeba i  vydělat nějaké peníze na chod svého projektu a ve volných chvílích dělat věci, které jsem vždy chtěla dělat a mě uklidňují, poznášejí, naplňují...jednoduše baví...
A o tom to je. Moje "hra" je snažit se, "BÝT",  vždy pozitivní a nepouštět negaci dál. Jednoduše, miluji Život, ať se to zdá jakkoli frázovité a nesnáším vše co jej jakkoli ničí či jej degraduje. Z činností mě učarovala např. Kaligrafie. Vyřezávání ze dřeva. Fotografie. Psaní. Zpěv. Mluva. Dech.
Jako člověk vyrůstající a živící se v "umělecké branži" jsem zaznamenala různé, řekněme, "typy" tvůrčích prostředí. Tvůrčí prostředí přírody nebo klidu domova je pro mne jednoduše očištěním a meditací.
Mám ráda originalitu, jednoduchost (v té vidím neuvěřitelnou sílu), spravedlnost čistě černé jako i čistě bílé... a řád. Jsem vegan směřující k "raw food" a na to jsem opravdu hrdá. Maximálně se snažím ze svého života vyloučit jakoukoli podporu...(ať již koupí či používáním jakýchkoli výrobků)...podporu zabíjet, vybíjet, týrat a jinak znesvěcovat život ostatních živých tvorů, či prostředí...
Veškeré mé znalosti a přesvědčení vychází z mnohaletého studia a zkušeností z oblastí o kterých mluvím.
Voilá..tak to jsem já..s pozdravem Namaste ... Kaczeka
PPS. Koupíte-li si jakýkoli z mých výrobků. Podporujete automaticky i můj  projekt Nevědomí (více informací v případě Vašeho zájmu najdete na "www nevedomi cz" nebo "www kaczeka eu")
PPPS. Děkuji!
Způsob dopravy
Způsob dopravy je stejný jako u Aukra/EBay. V případě připsání částky na účet Vám bude obratem zaslána Vaše zásilka. V částce Kč 96,- je počítáno poštovné...pojistné...i balné. Solidnost jednání zaručuji!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím