Domů Profil prodejce KalachArt
  • Prodejce od r. 2019
  • Karviná-Nové Město, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 15.7.2019
Město: Karviná-Nové Město
Stát: ČR

KalachArt

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vladimíra Kalach (*1962)                                                                                                                       výtvarnice, malířka a spisovatelka

Popis tvorby:

Ve své tvorbě se zaměřuji převážně na krajinomalbu, kterou podávám především v realistickém pojetí barev. Inspirací je pro mne naše krásná česká příroda, která mne nabíjí energií a přináší radost při mé malbě. Kromě krajinomalby se zaměřuji na enkaustické obrazy.

Enkaustika patří mezi jednu z nejstarších malířských technik používanou již v Egyptě nebo v antickém Řecku. Jedná se o malování barevným horkým voskem na speciální papír nebo i malířské plátno. Každý "tah" rukou přináší velmi zajímavé efekty s úžasnými barvami a zajímavým světlem. Touto technikou tvořím energetické a doslova léčivé, pozitivní obrazy každému " přímo na míru ", neboť " Barvy jsou vlastně vibrace, které působí na naši psychiku. Ovlivňují naši náladu a zdraví..."

Výtvarné činnosti se věnuji od roku 1994. Mé obrazy jsou v počátcích signovány VlMa nebo Martinková. Rok 2016 se stal v mém životě další novou etapou, kdy jsem se rozhodla naplno věnovat své lásce - výtvarnému umění, které mne odjakživa přitahovalo nejen vůní barev a pestrostí materiálů, ale hlavně se stalo smyslem života a duševním klidem přenášejícím se na malířské plátno. V tom roce jsem také začala svou tvorbu prezentovat pod značkou a logem Kalach Art, které vzniklo spojením příjmení Kalach a slova Art (umění) a vyznačuje se stylem a originalitou mé vlastní tvorby, která se odlišuje od ostatních výtvarníků. Od té doby jsou má díla signována V. Kalach.

Kromě malby a kresby se věnuji autorské tvorbě bytových doplňků, tvorbě přáníček doplněných o vlastní texty a literární činnosti.

Jsem členkou Sdružení výtvarníků ČR, aktivní členkou GALERIE VÝTVARNÍKŮ a dalších výtvarných skupin nejen pro Českou republiku, ale i zahraničí. Studovala jsem na Lidové konzervatoři v Ostravě a zdokonalovala se následným samostudiem včetně účasti na různých výtvarných workshopech.

S mou tvorbou se můžete setkat v soukromých sbírkách, ve významných kancelářích, v galeriích, výstavách nebo jiných veřejných místech.

Výtvarné techniky:                                                                                                                                    olejomalba, akryl, kresba, kombinovaná technika, enkaustika

Motto: " Jsem součástí tohoto světa a energie, kterou přijímám a následně předávám  i v podobě mých výtvarných děl a energetických obrazů. " Vladimíra Kalach

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KalachArt

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--