Vložil(a) thekaty 22.06.2019 Trhy
27.7.2019

2. FLER - VINTAGE market v Olomouci

Jedinečné spojení tradičního FlerJarmarku a originálního Vintage marketu s sebou nese spoustu nevšedních zážitků! Představí se vám více než padesát prodejců se svou ruční tvorbou, vintage zbožím i občerstvením.

Dne 27.7.2019 od 10 do 18 hodin 
Kde: Letní kino Olomouc

Nechte na sebe dýchnout kouzelnou atmosféru jarmarku v historickém centru Olomouce. Přijďte si odpočinout na krásné klidné místo v areálu Letního kina, nakoupit originální rukodělné výrobky nebo dát druhou šanci věcem na vintage marketu.

Program bude bohatý! Nachystáme pro vás spoustu workshopů, kde si vyrobíte kousek jen podle vaší fantazie a na okamžik si vyzkoušíte, jaké to je, být tvůrcem.
Najdete tu stánek s lahodnou kávou přímo z olomoucké pražírny, hlad i žízeň rychle zaženete u některého z místních prodejců.

A děti rozhodně nezapomeňte doma! I pro ty nejmenší máme program - navlékání náramků, omalovánky, krásné dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí a zábavy.

Co až si užijete market všemi smysly? Můžete si udělat procházku historickou Olomoucí- přímo vedle areálu Letního kina se nachází olomoucká dominanta Katedrála sv. Václava, kouzelný park kolem hradeb vás dovede až do centra, kde je povinností každého návštěvníka zastávka u Sloupu Nejsvětější Trojice (památka UNESCO).

Ale tímto vaše procházka teprve začíná, Olomouc je městěm kultury a vy si můžete vybrat ze spousty muzeí, galerií, kostelů nebo divadel. 
Těšíme se na vás!
Místo konání: Letní kino Olomouc
Pekární 26, 779 00 
 
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím