Vložil(a) thekaty 20.11.2018 Trhy
09.12.2018

4. Veselý Flerjarmark – vánoční, charitativní  

Kdy: neděle 9.12.2018 od 10 do 17 hodin 

Kde: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí, Třída Čs. armády 560, 391 81 Veselí nad Lužnicí

Cena vstupného: plné: 30 Kč, děti, studenti, senioři: 20 Kč

 

 

Přijďte si na flerjarmark nakoupit vánoční dárky a navodit tu správnou vánoční atmosféru. Z nabízeného zboží tu bude něco pro každého, můžete se těšit na: šperky, kabelky, paličkované výrobky, výrobky z keramiky, ze dřeva, z proutí, háčkované, batikované, malované oděvy, výrobky z vlny, doplňky, dekorace, přáníčka, památníčky, háčkované i šité hračky, vánoční dekorace, perníčky, cukroví a další. 

Děti i dospělí jistě uvítají tvořivé dílničky a ukázky výroby, které budou mít někteří prodejci po celou dobu akce při svém prodejním stánku a kde bude možné si vyrobit či dotvořit originální výrobky např.: výroba jednoduchých šperků, dílnička drátkování, výroba přáníček a visaček a další. 

Samozřejmostí je dětský koutek s omalovánkami a pracovními listy, tentokrát ve vánočním duchu, který doplní o další aktivity pro děti Místní organizace Českého červeného kříže a zajistí, že rodiče si budou moct v klidu prohlédnout nabízené zboží, zatímco o jejich děti bude v dětském koutku postaráno. 

V průběhu dne se můžete těšit na bohatý doprovodný program, a to na představení organizace, která bude letos podpořena, tedy Chrti v nouzi, jejichž předsedkyně Hana Kellermannová bude na akci přítomna. Víceúčelový sál vyzdobí svými pracemi žáci místní ZUŠ pod vedením Andrey Frídové na téma S nádechem gotiky, nejen pro děti je připraveno divadelní představení Vánoční putování s anděly v podání Divadla Pruhované panenky, zahájena bude Výstava retro kočárků ze sbírky Markéty Kubové a flerjarmark zakončí hudebním vstupem dětský rytmický orchestr Hakuna Matata. Na závěr společně s předsedkyní spolku Chrti v nouzi Hanou Kellermannovou rozbijeme prasátko a předáme Chrtům v nouzi výtěžek z prodeje. 

 

Účastníci:
zme atelier-jaro slavka-s9 anki25 an-ki-art kreativni-raj a-tampirova siska-77 sperky-kulisek hanc design-by-lucii vipeta-paperie hravokado li-stocesova 
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím