Vložil(a) thekaty 20.09.2013 Trhy
16.11.2013

LISTOPADOVÝ KREATIVNÍ ŠRUMEC V BENEŠOVĚ A VLAŠIMI

Spolek FAKT-UM, o. s., i letos podpoří kulturní život na Vlašimsku a Benešovku. Šikovní tvůrci sdružení pod hlavičkou Spolku Fakt-Um, o. s., to svoje řemeslo FAKT UMí a představí se na kreativních jarmarcích v Benešově a Vlašimi.

Návštěva jarmarků poskytuje hned několik výhod: Získáte jedinečnou možnost být součástí přehlídky ručně vyrobených originálů, nakoupíte neobyčejné a unikátní vánoční dárky pro své blízké, uvidíte ukázky řemeslných technik přímo na místě a podpoříte snahu Spolku FAKT-UM představit rozličnou ruční výrobu široké veřejnosti.

Již druhý Podblanický kreativní jarmark ve Vlašimi a Benešovský kreativní jarmark jsou jediné akce v regionu zaměřené na řemeslnou výrobu. Každý si přijde na své. Budete moci obdivovat i zakoupit šperky všeho druhu, bytové dekorace, hlavolamy, keramiku, ryté a malované sklo, vitráže, pletenou, háčkovou i šitou módu, módní doplňky, a mnoho a mnoho dalšího.

Věříme, že vás pozvánka na Benešovský i Podblanický kreativní jarmark zaujala a uvidíme se buď v sobotu 16. listopadu 2013 v aule Benešovského gymnázia nebo 23. listopadu 2013 v Kulturním domě Blaník ve Vlašimi.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím