Domů Profil prodejce Karatina
  • Prodejce od r. 2012
  • Nosislav, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (14) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 31.12.2012
Město: Nosislav
Stát: ČR

Karatina

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vitám Vás na mém profilu!

Jsem maminka na mateřské dovolené a v čase odpočinku od vaření, uklízení a péče o nezbedného chlapečka jsem vyhledávala nové výzvy, nové aktivity, které by mě vytrhly od každodenních starostí. 

 

Ačkoli jsem povoláním učitel a lektor cizích jazyků, díky mamince mého manžela, která je vášnivou švadlenou, a internetových obchůdků s kouzelnými látkami od nás i ze zahraničí, jsem propadla touze obklopit pestrými barvami sebe i své blízké, odtrhnout se od klasických černošedých a nevýrazných odstínů, které vládnou nejen v mém šatníku, ale i v domácnosti, a přivést tak do domova hravost, ještě více dobré nálady a pozitivní energie.

Poprvé v životě jsem zavítala do galanterie, do světa knoflíčků, krajek, nitek, stuh, ozdob a dalších a zůstala jsem v němém úžasu, jak bezbřehé jsou možnosti světa kreativity, který mě pohltil se vším všudy. Ruku v ruce s trpělivostí, pokorou, pečlivostí a nadšením se veškeré mé představy a nápady konečně uskutečňují ode dne, kdy do mého života vstoupil a mému volnému času smysl dal - šicí stroj.

Budu moc ráda, když se v mém obchůdku občas zastavíte a přeji všem, abyste tady vždy našli dobrou náladu a úsměv na tváři....

S láskou a úctou vaše Karatinka

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Karatina

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--