Profil uživatele
Kateřina N.
Kateřina Nováková | prodávající
Popůvky, Brno - venkov
Registrace: 6.4.2008

 Rozdělení plecháčků

Pro moji i vaši lepší orientaci v označení a velikostí mých keramických plecháčků jsem vytvořila čtyři kategorie. Jsou označeny "20,"30","40","50" a plánuji ještě "60". Čísla označuje váhové množství hlíny, z kterého hrneček vzniká. Na fotografii je součastně uvedena výška,průměr a objem u jednotlivých velikostí. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci, tak se velikost hrnků -výška, průměr a objem  mohou trochu lišit.

  
 
 
     Dovolte, abych se představila:

jmenuji se Kateřina Nováková,

 Jsem moc ráda, že má práce je mi zábavou.A to šití patchworku,

 malování skla a porcelánu,

tvorba keramiky na hrnčířském kruhu,

 

a fotografování , nejlépe na cestách do exotických míst.

 

Většina mé tvorby vzniká v Popůvkách, bytečku se zahrádkou a v keramickém atelieru.

kde bydlím s dcerou Adélkou a krátkosrstou kolií Feliškou

 

 

  Sice jsem  vystudovala střední zahradnickou a vysokou zemědělskou školu, ale  už během desetiletého zaměstnání v projekční a geodetické firmě jsem přemýšlela o výtvarné tvorbě. Začala jsem s točenou keramikou, záhy mě oslovilo malování na sklo a drátování a nakonec jsem propadla kouzlu patchworku. Lákaly mě ještě další výtvarné činnosti, ale rozhodla jsem se , že  víc už záběr své práce z časových důvodů  rozšiřovat nemůžu. Při realizaci svých výrobků se snažím , aby byly funkční a mohly být  používané v každodenním životě . A určitě mě vždy moc potěší spokojený zákazník.

CHCETE O MĚ VĚDĚT JEŠTĚ VÍC, přeštěte si můj rozhovor:

https://www.fler.cz/magazin/katerina-n-vsechno-to-zacalo-kurzem-tocene-keramiky-1138

    Děkuji všem, kteří navštívili můj obchůdek! Děkuji všem, kteří okomentovali mé výrobky ať srdíčkem nebo slovně! A hlavně děkuji těm, kteří u mne nakoupili! Děkuji, protože mne to nejen moc těší, ale je to pro mne energie do další práce ahlavně důkaz toho, že co dělám má smysl.Děkuji!! 

  Pokud se Vám některý z mých výrobků líbí, jen Vám nevyhovuje jeho velikost či barevnost, je možné se domluvit a vytvořit výrobek dle vašich požadavků. Kontaktujte mne vnitřní poštou.     

Děkuji, že mé výrobky nekopírujete a respektujete autorství.

    

     

Způsob dopravy
Pro zájemce z Brna a okolí je možné osobní předání. Zboží posílám převážně přes PPL a někdy i Českou poštou.Pokud posílám sklo či keramiku, tak jednotlivé kusy obaluji kartonem a prokládám papírem, aby nedošlo případnému rozbití.Zákazníci ze Slovenska mohou platit bankovním převodem na EUR účet ve FIO bance. U toho účtu neplatíte poplatky za mezinárodní platbu. Poštovné na Slovensko závisí na váze zásilky. Poté, co objednáte zboží, Vám bude částka za poštovné upřesněna.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
737472
25.7.2018 28.7 - 3.8.2018 dovolená
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.