Profil uživatele
Kateřina Petráčková
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 7.12.2010

Vítám Vás na drátenických stránkách

Kateřiny Petráčkové.

Něco málo o sobě.

Jak začít, asi tím, že jsem vždycky byla obdivovatelkou různých výtvarných technik, tak když se mi dostala, před pár lety, do rukou knížka o drátování šperků, hned jsem tuto techniku vyzkoušela. Naprosto mě nadchla svým nekonečným množstvím variací a rozhodně svou jednoduchostí.  Vždyť  k výrobě potřebujete v podstatě jen drát, pár kleští, kovadlinku a kladívko,  no a když máte notnou dávku nadšení, trpělivosti a otevřou se vám dveře vaší výtvarné představivosti, začnou vám v rukách vznikat vaše drátované sny. Na ty moje se můžete podívat na těchto  stránkách.

V současné době také vedu kurzy drátovaní v mém rodném městě Hradci Králové a to nejenom  kurz výroby šperků ale i kurz černého drátování (košů a mís) a dekorací.

 Mým oblíbeným materiálem na výrobu šperků je především chirurgická ocel. Dále používám měď a mosaz a to spíše na dekorační předměty a poslední materiálem je černý drát( černá ocel) na výrobu drátovaných košů a mís.

Způsob dopravy
česká pošta - bublinková fólie
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím