Domů Profil prodejce Kateřina Skořepová
  • Prodejce od r. 2018
  • Praha 9, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 8
Aktivita: -
Registrace: 18.9.2018
Město: Praha 9
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 22.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Kateřina Skořepová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Když jsem byla malá, snila jsem o tom, že jednou budu malířkou. Moje cesta k malování vůbec nebyla jednoduchá ani přímočará, ale nakonec se mi to podařilo a již více než deset let se malování plně věnuji.

Tvořím převážně olejomalby a  věnuji se také dětské ilustraci.  Mám za sebou řadu samostatných výstav a mé obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách doma i v zahraničí.

Miluji barvy a to se odráží ve všech mých obrazech. Barva je pro mě hlavním protagonistou, podtrhuje a umocňuje intenzitu zážitku z díla a tlumočí mé představy o světě a o lidském nitru.

Barvy nanáším v několika vrstvách, což vytváří hloubku a prosvítání jednotlivých lazur způsobuje dojem pohybu uvnitř obrazu samotného. Snažím se ve své tvorbě o to, aby mé obrazy byly laskavé a křehké, chtěla bych, aby obraz pohladil člověka po duši a přinesl mu radost a klid. Pomocí obrazů se snažím zobrazit to, co je v nás skryté, naše nitro, duši, lásku a jiné pocity.

Ústředním námětem mých obrazů z počátku byli éteričtí andělé, kteří postupem času ztratili svá křídla a proměnili se v bytosti lidské. K tématu andělů se stále vracím (andělů není nikdy dost....), dalšími náměty mých děl jsou také rostliny, ptáci, ryby, krajiny a zátiší.

Kolekci tisků jsem se rozhodla vytvořit z důvodu cenové dostupnosti. Pro autorské tisky jsem zvolila motivy andělů, aby měl každý možnost mít doma toho "svého"...

Pokud vás zajímá víc, můžete se podívat na mé webové stránky. 

 

Voda

Nechť vás síla provází

Nouzový východ

 

PupaVera makovitá

Andělské jeřabiny

Od svítání do rozbřesku III

 Ptačí farma

Tak kterou

Způsob dopravy
Zboží zašlu doporučeně prostřednictvím České pošty po připsání platby na účet. Autorský tisk bude zabalen v pevné kartonové obálce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Kateřina Skořepová

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--