Profil uživatele
kazaška
Prodávající
Opava
Registrace: 14.8.2011

Znáte největší lež na světě?

Nasloucháme mnoha zrojům hlásajících “pravdy” o neschopnosti člověka zvolit si svůj vlastní osud. Posluchače přesvědčí a ti uvěří největší lži na světě. A jaká je největší lež na světě? Že v určité chvíli své existence ztratíme vládu nad svým životem a ten pak podléhá osudu. To je největší lež na světě.

Každý člověk je schopen naplnit svůj osobní příběh. To je to, co jsme odjakživa chtěli dělat. Každý člověk z kraje mládí ví, jaký je jeho osobní příběh. V té době je všechno jasné a možné a lidé se nebojí snít a přát si všechno to, co by v  životě rádi dělali. Však jak čas plyne, jakási tajemná Síla se snaží dokázat, že osobní příběh uskutečnit nelze.

Ať jsi kdokoli, ať děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zlodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi. Duše Světa se živí štěstím lidí a nebo naopak neštěstím, závistí, žárlivostí. Splnit svůj osobní příběh je jedinou povinností člověka. A když něco doopravdy chceme, celý Vesmír se spojí, abychom své přání uskutečnili.

 

 

Prožívám svůj osobní příběh se všemi radostmi, strastmi, neúspěchy i vítězstvími. Každý den se snažím, abych z této cesty nesešla.

Naučila jsem se naslouchat. Naslouchat znamením... .

 

Způsob dopravy
Dlouhodobě žiji mimo Evropu. V případě zájmu mne, prosím, kontaktuje, domluvíme vhodný způsob dopravy a předání. Děkuji za pochopení. KAZASKA.DESIGN
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
428933
29.9.2015 POZOR!!! Objednávky mohu zaslat do ČR přes kamarádku (do 2.10.2015)!!!!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.