Profil uživatele
ketyna154
Prodávající
Nejdek
Registrace: 13.10.2009

   Neumím sedět a jenom odpočívat. Dělá mě radost  když se mi podaří vytvořit něco pěkného, nebo i užitečného. Teď jsem chtěla umenšit svoje zásoby vlny, kterou jsem si nakupovala v továrně, kde jsem dlouhá léta pracovala.  Ťapky jsou z kvalitních materiálů,  teploučké, třeba se někomu budou hodit.

   Sedět u šicího stroje je pro mě koníček a  uklidnění.  Jen ten den se mi zdá nějak krátký. Je pro mě potěšení, když mohu svým blízkým pomoci a udělat radost. Právě se mi narodila první vnučka,  dívám se na ni raději než na telku a obdivuji ten  mrňavý,  slaďoučký zázrak. Možná budeme spolu vyrábět oblečky na panenky, háčkovat figurky, šít Šmoulíky a panenky, nebo si je vybereme zde na Fleru.

    Přeji všem  co nahlédnou do těchto stránek, aby našli  vždycky to, co hledají, uměli se zastavit a potěšit se  z krásných věcí, které jsou zde vystaveny a nabízeny, protože jsou dělány s láskou.  To se pozná.

  

  

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím