Profil uživatele
kiwi B.
Prodávající
Třinec
Registrace: 17.2.2012

Co s rukama? No nejlepší bude je zaměstnat... A tak do nich beru střídavě jehlu, háček, barvy, štětec, pilku, rašpli... Mohla bych jmenovat hromadu nástrojů a nářadí a skončila bych rýčem, či motykou...

Miluji, když věci, které beru do rukou už mají cosi odžito a já je můžu v poněkud změněné formě poslat na novou cestu... Miluji, když po zimě přijde probuzení... Miluji, když má někdo radost stejně, jako já... Miluji večery u ohně... Miluji doteky svých dětí... Miluji rána v orosené trávě... Miluji vůni upečených koláčů... Miluji zvuk kytarových strun v rukách kamarádů.... Miluji hebkost zvířecích kožíšků... Miluji setkávání s lidmi, kteří mě inspirují... Miluji život.

S přibývajícími léty chci stále víc toho, co vidím, zachytit hledáčkem fotoaparátu. Jsou to věci, pocity, nálady...vzpomínky...přání.. Fotografování se mi stalo vášní. Můžete posoudit, zda můj čas strávený nastavováním aparátu, výměnami objektivů a boj s počítačem není zcela ztraceným. 

A proto Vás tady a teď chci pozvat k nakouknutí do mého světa.

Vítejte a buďte tady jako doma....

Ráda všechny pozývám i do své fotogalerie střepů, látečkových i přízových zbytků...Prostě věcí, které mi prošly rukama.. Nahlédněte, prosím..

 

Jsem ráda, že se vám mé výrobky líbí a děkuji, že je nekopírujete

Způsob dopravy
Zboží bude posláno zabalené proti vlhkosti doporučeně českou poštou dle tarifů
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
707970
18.3.2018 Hromádka nových, barevných jehelníčků vložena :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.