Domů Profil prodejce kiwi B.
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Třinec, ČR
  • 610 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (67) 100%
Nadšenci: 427
Aktivita: aktivní
Prodáno: 610
Registrace: 17.2.2012
Město: Třinec
Stát: ČR

kiwi B.

/ Prodávající

Co s rukama? No nejlepší bude je zaměstnat... A tak do nich beru střídavě jehlu, háček, barvy, štětec, pilku, rašpli... Mohla bych jmenovat hromadu nástrojů a nářadí a skončila bych rýčem, či motykou...

Miluji, když věci, které beru do rukou už mají cosi odžito a já je můžu v poněkud změněné formě poslat na novou cestu... Miluji, když po zimě přijde probuzení... Miluji, když má někdo radost stejně, jako já... Miluji večery u ohně... Miluji doteky svých dětí... Miluji rána v orosené trávě... Miluji vůni upečených koláčů... Miluji zvuk kytarových strun v rukách kamarádů.... Miluji hebkost zvířecích kožíšků... Miluji setkávání s lidmi, kteří mě inspirují... Miluji život.

S přibývajícími léty chci stále víc toho, co vidím, zachytit hledáčkem fotoaparátu. Jsou to věci, pocity, nálady...vzpomínky...přání.. Fotografování se mi stalo vášní. Můžete posoudit, zda můj čas strávený nastavováním aparátu, výměnami objektivů a boj s počítačem není zcela ztraceným. 

A proto Vás tady a teď chci pozvat k nakouknutí do mého světa.

Vítejte a buďte tady jako doma....

Ráda všechny pozývám i do své fotogalerie střepů, látečkových i přízových zbytků...Prostě věcí, které mi prošly rukama.. Nahlédněte, prosím..

 

Jsem ráda, že se vám mé výrobky líbí a děkuji, že je nekopírujete

Způsob dopravy
Zboží bude posláno zabalené proti vlhkosti doporučeně Českou poštou nebo Zásilkovnou dle tarifů
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od kiwi B.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--