Domů Profil prodejce Klejdy
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Frýdek-Místek, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Registrace: 27.8.2010
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR

Klejdy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj {#emotions_dlg.naruc} jmenuji se Jana, je mi 54 let, ale jenom na "papíře". Ke své radosti i starosti mám tři děti a dva vnuky, ve věkovém rozptylu 35 - 8 let {#emotions_dlg.mala}.

Celý život setrvávám ve svém rodném městě, ve Frýdku- Místku,  jsem nostalgickou pamětnicí malebného dvouměstí pod horami, rozděleného řekou Ostravicí, jehož krása v době vlády jedné strany zmizela v nenávratnu Plačící.           

          Už od dětských let kreslím, maluju, modeluju, šiju, háčkuju, navrhuju a vůbec provádím různé činnosti z těch výše uvedených odvozené. Taky umím pracovat s řezbářskými dláty a gravírovacími rydly, to proto, že jsem se v Praze vyučila rytcem kovů, zejména drahých.

         Jsem rocker tělem i duší, ale mám ráda i bigbít, ten co kdysi býval, tiše vzpomínám na éru hippies. Dobrý jazzík taky není špatný a miluju i tzv. vážnou hudbu, která dokáže být kouzelná.                                                                                   Od okamžiku, ve kterém se viděná písmena spojila ve slovo, staly se knihy kouzelnými dvířky do jiných světů a já jimi stále  procházím se zvědavým   očekáváním. Občas píšu verše, takové... svoje...Rozpačitý...                                            

           Miluju staré věci, dotýkané, poznamenané životy jiných lidí, věcí s minulostí známou i tajemnou. Jdou se mnou životem jako tiší a něžní přátelé. Občas některé z nich přetvářím v jiné kousky pro radost svou i jiných. Jediným nepřítelem je mi čas! V zaměstnání trávím většinu dne a začínat večer nějakou práci... ale snažím se využít každou chvíli Nevinný. Tvořím hlavně pro radost, přesto se občas účastním soutěží, výstav a prodávám na vánočních a velikonočních jarmarcích. A teď bych se ráda pokusila na Fleru Smějící se!

Způsob dopravy
Česká pošta, obchodní balík, nebo bublinková folie
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Klejdy

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--