Profil uživatele
Korálka
Prodávající
Praha 8
Registrace: 23.5.2008

Velmi vítám každého návštěvníka, který zabloudil či přišel napřímo do mého krámu ;)

Něco o mé práci: kromě "jistého" výdělku ve stálém zaměstnání (kde "pracuji hlavou") dělám jako "vedlejšák na volné noze" dekorovaný textil (převážně). K dekorování užívám hlavně těchto technik: batika, malování, savování, decoupage

Dekoruju především oblečení (pro ženy, muže i děti), ale také doplňky, bytový textil. Časem bych ráda do nabídky zařadila také šité oblečení a doplňky.

Nejsem příznivcem uniformity a proto jsem se rozhodla "polotovary" pro dekorování nenakupovat u běžných velkoobchodních dodavatelů, u kterých toho není příliš mnoho na výběr. Nové kusy oděvů tedy nakupuju v akcích a slevách v různých obchodech a buticích (pokud mě něco hodně zaujme, tak teda i bez slevy, no), second handové pečlivě vybírám tak, aby na nich byly patrné maximálně běžné známky nošení, ale bez jakéhokoli poškození (každá věc ze second handu je ve zboží zřetelně označena). Druhorukové věci kromě z důvodů originality používám k dekorování také z důvodů ekologických - naše životní prostředí mi není lhostejné a moc ráda dávám starým věcem smysl pro nové používání.

Nakonec bych ráda vysvětlila svou přezdívku, která, jak jsem zjistila, zákazníky mate :))) Ano, já vím, na stránkách plných korálkářek je toto dosti zavádějící, ale opravdu to není tak, že bych ve velkém vyráběla nebo prodávala korálky ;) Korálka je má přezdívka už z dob puberty a touto přezdívkou mi říkají někteří přátelé i v reálném životě. Proto jsem i tady za Korálku ;) (a koneckonců nevylučuju, že se do těch korálků přeci jen někdy pustím, láká mě to docela dost...)

image

Způsob dopravy
Doporučená zásilka České pošty, v Praze je možné domluvit osobní předání.
Uvedené poštovné je pouze pro Českou republiku.
Informace pro slovenské zákazníky:
Nyní máte možnost platit u mě na slovenský účet u Fio, což je samozřejmě velmi výhodné - neplatíte zbytečně velké poplatky (pouze poplatek jako za převod mezi vaší bankou a jinou slovenskou bankou).
Poštovné na Slovensko bude dražší, než je uvedeno u zboží, vyčkejte prosím při objednávce na info :) (spočítám vždy podle váhy a platného ceníku České pošty).

Způsob balení: upřednostňuji ekologickou recyklaci obalů, proto využívám krabičky "od něčeho", pokud je něco křehké, je pro mě samozřejmostí to "zabublinkovat" či jinak chránit :)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Tkaní
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím