Domů Profil prodejce Korby
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 4, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 17.1.2011
Město: Praha 4
Stát: ČR

Korby

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zabývám se již několik let grafikou a fotografií. Spojit obě aktivity k vytvoření obrazů a galerií je splněním jednoho z mých mnoha snů. A pokud to udělá radost i někomu jinému, je to úžasné.

Fotky i grafiku dělám zejména pro radost, opravdu mě to baví. Rád bych se měl v portfóliu alespoň 1000ks vytvořených děl, ale časově je to velice náročné. Nicméně vysoké cíle jsou pro mě vždy hnacím motorem, tak se třeba zadaří:)

Také se Všem omlouvám za razantní zásahy do vystavených grafik a pláten hologramem, ale abych předešel nekontrolvatelným downloadům a kopiím, je to bohužel nezbytné. Ve výsledném provedení bude jen nepatrný klikyhák vpravo dole, že je to ode mě:)

Pokud by jste měli nějaké special přání k vystaveným grafikám, či úplně novým, směle se na mě obraťte.

Jelikož nejsem doma zásoben takovým množstvím plátna, abych měl vše vytištěné a zarámované, bude to trvat pár dní, než se k Vám obraz dostane. Zkusím samozřejmě co nejdříve, ale pro jistotu jsem napsal 3 týdny. Pevně doufám, že bude stát za to čekání.

 

K samotným grafikám:

Obraz je grafická olejomalba vytištěná na kvalitní plátno (možnost i laciného papíru) s možností volby dvojí 5cm pasparty: černé (vytištěné), bílé (kartónové). Bílá je standardní, přiložená k obrazu, kdyby chtěl někdo vyměnit za černou, stačí bílou odebrat. Obraz je zasklený (též možno odebrat) v kvalitním rámu Ribba rozměrů 50x40cm barva standardně hnědá. Dle přání a možností může být bílá, černá.

Také možno dodat bez rámu. Napnutí hotového plátna sice není jednoduchá záležitost, ale při troše šikovnosti se dá zvládnout.

Náhled pláten, jak to celé vypadá, je v mých obrázcích.

 

Posílám Českou poštou, případně na Praze 4 předám po zaplacení osobně.

Tak a teď jak to nacenit, když těch variant je mnoho...uaaa. Řekněme tedy, že výsledná cena je za finální obraz dle mého doporučení. Pokud by chtěl kdokoliv nějakou změnu, skrze vnitřní poštu se zkusíme domluvit.

Přeju všem Hezký den!

Korby

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Korby

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--