Profil uživatele
korýš
Prodávající
Třebíč
Registrace: 14.9.2011

Zdravím :o) ,

od malička jsem z různých surovin ráda něco vytvářela, zatím hlavně pro radost svou a svých blízkých. Poslední dobou se více soustředím na drobné šperky z korálků, drátků apod. Protože se mi už ale doma začínají nějak hromadit, chtěla bych se podělit i s Vámi ...

Dělám zatím jenom drobné náušnice či přívěsky, doufám ale, že můj sortiment se v budoucnu ( po doplnění vzdělání ) rozšíří i na složitější výrobky kovotepecké.

Taky jsem zvědavá, jestli mé jednoduché výrobky vůbec někoho zaujmou, pokud ano budu samozřejmě moc ráda a určitě mě to povzbudí k další tvorbě.

Takže se koukněte a v klidu vybírejte ...

Způsob dopravy
Doporučený balíček České pošty, dle aktuálního ceníku do 500g 49kč, do 1kg 54kč .... V případě menších šperků může být poštovné nižší, pokud půjdou bezpečně uložit do bublinkové obálky. K zabalení používám nejrůznější krabičky, ve kterých zboží zajistím proti poškození bublinkovou folií, papírem... Balíčky odešlu zpravidla do 3 pracovních dní od přijetí platby.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím