Zboží zasílám 1 x týdně a to vždy v pondělí.Balíček je vždy pojištěný!! Protože přes víkend zboží připravuji k odeslání, do pondělní zásilky dávám objednávky jejichž platba mi přijde do pátku.
Profil uživatele
Kouzlo-bylinek
Prodávající
Jablonec nad Nisou
Registrace: 5.7.2010

Dobrý den všem :-),

jmenuji se Marie Anna,ale přátelé mi říkají Majka. Pocházím z Jablonce nad Nisou, kde jsem se také před 32 lety narodila. Na Fler jsem už poměrně dlouho, ale až nyní jsem se konečně rozhodla postoupit z role kupujícího i do role prodávajícího :-). 

V mém obchůdku neleznete vše, co se týká bylinek, ručně malovaných obrázků, hodin a ostatních dekorací pro Váš byteček :-).Najdete u mě také ručně vyráběná mýdla, soli a oleje do koupele. No a jelikož mojí další zábavou je oděvní designerství, najdete zde i další můj obchůdek pod názvem Mary-fashion ( https://www.fler.cz/mary-fashion), kide najdete mé oděvní modely, které již několik let navrhuji a šiji na zakázku :-). 

Mojí největší vášní však stále zůstavají bylinky a vše kolem nich. Vše to, jak bylinky používám a veškeré recepty z nich jsou již ověřeny časem.Tajemství všech receptů a výroba mi byla předána v podobě úžasných sešitků a zápisků od mé prababičky, které by dnes bylo již úctyhodných 102 let. Vše co vyrábím vyrábím s láskou a něhou a do každého výrobku dávám kus svého já.

Největší vášní jsou bylinky, barvičky, dřevo a látky,ale největší mojí životní láskou je moje 3,5 letá dcerka, jež je mi obrovskou inspirací pro vše, co dělám. Naučila mě vnímat svět dospělých očima a srdcem dítěte...probudila ve mě hravost, něžnost a trpělivost pro vše co tvořím. Ona je smyslem mého života a jí děkuji za to, že se tu dnes s vámi mohu společně podělit o kousek sebe :-).

Prosím mějte trpělivost s postupným přidáváním všech výrobků, které se pro Vás budu snažit vždy co nejpečlivěji nafotit a popsat.

Krásný sluníčkový den,

vaše Majka ♥ 

Způsob dopravy
Česká pošta - PPL : vždy v bublinkové folii, nebo vystlané krabici (jako "křehké"). Vždy pojištené!!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím