Domů Profil prodejce Kouzlo-bylinek
  • Prodejce od r. 2010
  • Jablonec nad Nisou, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 5.7.2010
Město: Jablonec nad Nisou
Stát: ČR
Důležitá informace: Zboží zasílám 1 x týdně a to vždy v pondělí.Balíček je vždy pojištěný!! Protože přes víkend zboží připravuji k odeslání, do pondělní zásilky dávám objednávky jejichž platba mi přijde do pátku.

Kouzlo-bylinek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den všem :-),

jmenuji se Marie Anna,ale přátelé mi říkají Majka. Pocházím z Jablonce nad Nisou, kde jsem se také před 32 lety narodila. Na Fler jsem už poměrně dlouho, ale až nyní jsem se konečně rozhodla postoupit z role kupujícího i do role prodávajícího :-). 

V mém obchůdku neleznete vše, co se týká bylinek, ručně malovaných obrázků, hodin a ostatních dekorací pro Váš byteček :-).Najdete u mě také ručně vyráběná mýdla, soli a oleje do koupele. No a jelikož mojí další zábavou je oděvní designerství, najdete zde i další můj obchůdek pod názvem Mary-fashion ( //www.fler.cz/mary-fashion), kide najdete mé oděvní modely, které již několik let navrhuji a šiji na zakázku :-). 

Mojí největší vášní však stále zůstavají bylinky a vše kolem nich. Vše to, jak bylinky používám a veškeré recepty z nich jsou již ověřeny časem.Tajemství všech receptů a výroba mi byla předána v podobě úžasných sešitků a zápisků od mé prababičky, které by dnes bylo již úctyhodných 102 let. Vše co vyrábím vyrábím s láskou a něhou a do každého výrobku dávám kus svého já.

Největší vášní jsou bylinky, barvičky, dřevo a látky,ale největší mojí životní láskou je moje 3,5 letá dcerka, jež je mi obrovskou inspirací pro vše, co dělám. Naučila mě vnímat svět dospělých očima a srdcem dítěte...probudila ve mě hravost, něžnost a trpělivost pro vše co tvořím. Ona je smyslem mého života a jí děkuji za to, že se tu dnes s vámi mohu společně podělit o kousek sebe :-).

Prosím mějte trpělivost s postupným přidáváním všech výrobků, které se pro Vás budu snažit vždy co nejpečlivěji nafotit a popsat.

Krásný sluníčkový den,

vaše Majka ♥ 

Způsob dopravy
Česká pošta - PPL : vždy v bublinkové folii, nebo vystlané krabici (jako "křehké"). Vždy pojištené!!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kouzlo-bylinek

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--