Domů Profil prodejce kozakovaalena
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • 15200, ČR
  • 208 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 76
Aktivita: aktivní
Prodáno: 208
Registrace: 13.12.2013
Město: 15200
Stát: ČR

kozakovaalena

/ Prodávající
Novinky
499980
13.4.2016 Nový recept na "Kalíšek Hemo Stop"! V receptu přibyl domácí extrakt komonice lékařské v hroznovém oleji.
www.fler.cz/zbozi/prirodn...

Dobrý den všem příznivcům,

momentálně najdete na mých stránkách pouze nabídku vonných svící. Pokud byste měli zájem o mé výrobky, které jste objednávali dříve, můžete mi napsat zprávu, pošlu bližší informace.

Krásné dny všem 

Alena K.

Brdské přírodní ručně vyráběné dekorační výrobky: přírodní mydlinky, vylasové mydlinky, bylinné kalíšky, atd. - vše bez atestace, vyráběné v mé vlastní kuchyni, nikoli speciální místnosti upravené pouze pro výrobu kosmetiky. S obsahem bylin dle mých nejlepších zkušeností nikoli  pouze do povolené hranice pro nefarmaceutické výrobky. Proto jsou všechny mé výrobky nabízené pouze jako DEKORAČNÍ VÝROBKY a nesmím Vás nijak navádět k jejich užívání, tudíž jakékoliv jiné použití než pro potěchu oka je na vlastní zodpovědnost.

Vše vyrábím ručně a s láskou, v malých šaržích, pouze z kvalitních rostlinných surovin a bylin. Nepoužívám žádné umělé konzervanty. I proto nabízím některé výrobky pouze na objednání, aby k Vám přišly co nejčerstvější a déle Vám vydržely.

Ve všech mých výrobcích najdete pouze kvalitní rostlinné oleje, bylinky, 100% / BIO esenciální bylinné oleje, atd.. Jako konzervanty používám výhradně přírodní složky: extrakt z grepového jádra, extrakty z bylin (obsahují líh), vitamin E.

Používám palmový olej v biokvalitě s certifikátem RSPO (Roundtable on Sustainable Palm Oil), pochází především z Kolumbie a Ekvádoru. RSPO je certifikace zaměřená na udržitelnou produkci palmového tuku. Existují sice pochybnosti, do jaké míry je tato certifikace spolehlivá, protože kontrola v zemích původu není snadná (korupce, nedostatečná administrativa), je to však nejvíc, čeho se zatím podařilo dosáhnout. Kontrolní organizace navíc neustále pracují na tom, aby systém poskytoval co největší záruky.

 

Proč dekorační výrobky? Bližší informace se dočtete v mém proilu.

 

Pokud jsou výrobky skladem, zasílám zpravidla do 2-5 prac. dnů Českou poštou, popř. je možný osobní odběr Hostomice pod Brdy, po domluvě i Praha 5. 

U Bylinných kalíšků se ale vždy jedná o výrobu na objednávku. Nepoužívám žádné umělé konzervanty, proto tyto výrobky míchám až po objednání, aby k Vám přišly co nejčerstvější a déle Vám vydržely.

Ke všem výrobkům přikládám produktový list nebo lepím etikety s obsahem a informací o trvanlivosti. Trvanlivost je uvedena zpravidla 2-3 měsíce od data namíchání a navážení, tak aby odpovídala zákonným povinostem. Vyzkoušená trvanlivost je však minimálně 6 měsíců, jsou-li výrobky skladovány v chladu a suchu.

Způsob dopravy
Česká pošta Osobní odběr Hostomice pod Brdy (26724)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kozakovaalena

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--