Domů Profil prodejce kRegina6
  • Prodejce od r. 2011
  • Kuřim, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 4.10.2011
Město: Kuřim
Stát: ČR

kRegina6

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

 

“Já“  vycházím z nicoty do světla.
Pua mai au mai ka po iloko o ka malamalama.

Vítám Vás,

jsem ze srdce ráda, že jste zavítali na mé stránky. Protože jsem narozená v Jablonci nad Nisou, měla jsem vždy k bižuterii a šperkům z korálků velmi blízko. Na začátku byly návrhy, korálkování a ozdůbky pro radost a potěšení mých blízkých a známých. Postupně vše přerostlo v daleko hlubší vztah a korálky pro mne přestaly být jen ozdobou, ale staly se šperkem, vyjádřením mé duše, mého  “Já“.

Pracuji převážně s bižuterními komponenty, beadalonovým lankem, voskovanou šňůrou, saténovou šňůrou, broušenými, mačkanými, plastovými  korálkami, perličkami  a rokajlem. Používám i korálky firmy SWAROVSKI ELEMENTS, PRECIOSA, korálky z minerálů – křťál, citrín, akvamarín, hematit a perleť.                               
Na Vaše p
řání a po domluvě je možné dotvořit k vystaveným výrobkům celou sadu – náhrdelník, náušnice, náramek.

Každý můj výrobek pak se mnou prochází  očistným procesem, prastarou havajskou technikou Ho´oponopono, aby došlo k uvolně  všech bloků, obnovení a načerpání čisté světelné energie. Tak si  náhrdelník, náramek či náušnice najdou svého majitele, aby ho potěšily, povzbudily a zkrášlily.

Přeji vám krásný den a budu potěšena, když mne opět navštívíte.

Ka a´e au I ku´u pi´o o na anuenue mawaho a´e o na kai apau.
“Já“ rozprostírám oblouk duhy nad vodami.

 

Poznámka 1
Jak správn
ě zacházet s bižuterií

1. Jak prodloužit životnost Vaší bižuterie
Kosmetika – krémy, parfémy a laky na vlasy – produkty, které zvýrazňují Vaši krásu, mají opačný vliv na bižuterii. Narušují a poškozují povrchové úpravy.

2. Co dělat
Při oblékání si připnout bižuterii jako poslední věc po použití všech krémů, parfémů
a laku na vlasy.
P
ři svlékání sundat bižuterii jako první.

Řetízky, náramky a náušnice se mohou zachytit o látku a poničit látku i bižuterii, případně způsobit poranění.
D
ůležité je i odpovídající uložení bižuterie – náhrdelníky a náramky na stojánek nebo háčky, ostatní do vhodných etují či boxů.

3. Co neděat
Ponechávat si bižuterii při koupeli ve vaně
a ve sprše.
Používat bižuterii p
ři plavání v bazénu či v moř
i.
Koupelové oleje stejn
ě jako chlór a sů
l bižuterii poškozují.
Ponechávat do
časně odloženou bižuterii na přímém slunci.

 Poznámka 2

Akvamarín
Napomáhá k tvořivému a svobodnému vyjadřování. Dodává pocit volnosti, otevírá dveře vizionářským schopnostem.  Symbolizuje a podporuje odvahu, zklidňuje mysl, mírní agresivitu, zahání strach a stres. Upravuje funkci střev, žláz, léčí nemoci horních dýchacích cest, poruchy řeči. Příznivě působí na srdce a plíce, mírní astma a kašel, uvolňuje napětí a spasmata šíje, tiší bolesti zubů
a dásní.
Akvamarín je také "strážce manželství" - je tedy jedním z nejvhodn
ějších dárků k zasnoubení, svatbě či výročí. Má jemně očistné účinky, přináší klid a mír.

Citrín
Je kamenem Slunce, dodávající energii, přitahující hojnost (materiální i duchovní), rozvíjí intelektuální schopnosti, navozuje harmonii, vnitřní klid, bezpečí. Poskytuje pohodu, teplo a živost, jistotu a naději. Používá se při depresích, únavě a nervozitě, podporuje využití intuice a tvůrčí vyjádření. Oživuje látkovou výměnu, velmi dobře působí při zažívacích potížích, podporuje činnost žláz, čistí střevní trakt a podporuje vylučování jedů z těla, využitelný je i při nadýmání a křečích žaludku, vyrovnává tvorbu inzulínu při cukrovce a léčí ledviny.

Je nazýván „ kámen obchodníků “, neboť svou šťastnou a štědrou aurou přitahuje prosperitu a hojnost. Díky schopnosti rozvíjet intuici, má také pověst parapsychologického kamene, jenž dokáže přetvářet negativní energii – je silně očisťující - samočistící. Svým vyzařování chrání auru (energetické pole těla) a stává se tak silným ochranným amuletem, je-li nošen na těle. V peněžence pak jako účinný talisman na „přitáhnutí“ více  peněz.

Hematit
Působí stavebně na tělo, mobilizuje skryté síly. Pomáhá při stavech slabosti, při neklidu a nespavosti, pocitech beznaděje a nejistoty, podporuje paměť, urychluje rekonvalescenci, dodává energii, vitalitu a odvahu. Příznivě  ovlivňuje  tvorbu zdravé buněčné tkáně. Napomáhá tvorbě bílých krvinek, čistí krev a zbavuje ji jedů, působí na lepší prokrvení ledvin, léčí oblast malého mozku, slezinu, játra. Používá se při tachykardii, křečích nohou, strnutí šíje, při bolestech zad. Pomáhá při zotavování po nemocech, při bolestech kloubů, vředových a pohlavních chorobách, nápomocen je i při léčbě kožních onemocně
ní jako jsou akné, lupénka, ekzém, problémy s vlasy a pokožkou hlavy.
Máte-li nespln
ěná přání, pak s tímto kamenem dokážete najít sílu a odhodlání za ně bojovat. Je nazýván též "kamenem právníků" neboť napomáhá při právních sporech a nespravedlnostech. V magii pak stimuluje astrální cestování a poskytuje uzemňující a ochrannou energii, je vkládán do země, rohů místností, pozemku či vchodu jako ochránce hranic a domova.

Korál
symbolizuje svým červeným odstínem požitek a radost, lásku, pokoru, harmonii, mateřství, plodnost a sexuální touhu. Nošen by měl být při ohroženém těhotenství či neplodnosti. Ženám, kterým se nedaří otěhotnět, je tak doporučováno nosit například náušnice z korálu. Používán je také při anémii, zastavuje krvácení, zabraňuje prý potratům a ulehč
uje porod.
Zav
ěšený v domě  je používán jako talisman, ochraňující před nebezpečím. V dávných dobách byl také nezbytným amuletem proti uřknutí.

Křťál
Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, odstraňuje negativní emoce, chrání  auru. Ovlivňuje  funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý úč
inek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.
Čištění a nabíjení: čistí se pod proudem vody nebo v misce s vodou, nabíjí se na přímém slunci  (s výjimkou Brazilského křťálu, který je citlivý na slunce a nabíjí se pouze v noci).

Měční kámen - Selenit
Mléčně modrý nebo čirý kalcit, jeho lesk se mění v závislosti na fázích mě
síce.
Podporuje životní zm
ěny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Otvírá vnitřní bohatství osobních pocitů, snivou stránku podstaty osobnosti a zbavuje strachu. Používá se při epilepsii, kolikách ledvin a žlučníku, podporuje plodnost, průtok lymfy a celý lymfatický systém, léčí otoky, č
istí mízní systém, vyvažuje hormonální procesy u žen, položen do hlavy postele posiluje spánek.
Zesiluje schopnosti jasnovidectví a intuitivní vnímání p
ři meditacích. Na cestách pak ochraňuje řidiče, cestovatele a mořeplavce. Magie jej využívá k rituálům př
ivolávajícím lásku.

Perly
jsou nazývány tzv. "drahokamy moře" - symbolizují čistotu, nevinnost, dokonalost, tajemnost a krásu. Podtrhují ženskost a přivolávají lásku - již v dávných dobách byly nošeny jako mocné afrodiziakum - a muži jimi také ženy velmi rádi obdarovávali. Z léčebného hlediska klidní psychosomatické potíže, nervy, posilují intuici, tiší bolesti a mírní horeč
ky.
Říká se, že s jejich pomocí se nám vše dobré vrátí - ale stejně tak zlé! Odstíny perel jsou rozmanité, černé například chrání před nebezpečím a falešnými přáteli.

 

Tyrkenit
je velmi často zaměňován za tyrkys, jedná se ale o barvený howlit. Nic ale neubírá jeho schopnosti pomoci při nahlížení do minulých životů, stimuluje citovou a duševní rovnováhu. Položený pod polštář navozuje intenzivní snění, ulevuje od nespavosti, bývá používán při bolestech zubů, kloubů, onemocnění kostí. Neutralizuje negativní energie.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Poštovné dle sazebníku služeb České pošty. U objednávek nad 1000,- Kč poštovné a balné zdarma. Doporučeně, v bublinkové obálce, popřípadě v krabičce, vše řádně zabaleno. Pojištěno. Pro všechny, kteří jsou z Kuřimi u Brna a okolí, nebo Kuřimí projíždějí - po domluvě je možné vyzvednout objednané zboží osobně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kRegina6

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--