Domů Profil prodejce kristina
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Kladno, ČR
  • 1523 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (466) 100%
Nadšenci: 1208
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1523
Registrace: 28.1.2008
Město: Kladno
Stát: ČR

kristina

/ Prodávající
Novinky
130914
2.4.2013 Nová ilustrace v prodeji www.fler.cz/zbozi/sneni-3...

Živím se jako grafička, pracuji především pro internetový svět, většinu dne trávím před monitorem s myší v ruce. Tvoření je pro mne protiváha nereálného světa, kterým se zabývám. Nemám jednotný styl, nemám jen jednu techniku. Ráda experimentuji a zkouším nové věci, kombinace a postupy. Tvorba mne provází od nepaměti a je pro mne trošku jako cestování. S každou technikou zažijete něco nového, zajímavého,...

Pracuji také pro neziskovou organizaci, kterou můžete podpořit libovolným finančním darem na transparentní účet číslo 7185873001/5500. Posledním dobrodružstvím bylo natočení praštěného videa na podporu prodeje charitativního kalendáře. Kalendář bude možné zakoupit i u mne zde na fleru.

 

NOVINKY:


 

Ilustrace

V poslední době mne baví vdechovat život obrázkům pomocí předmětů a drobností pro každý den ... více o tom jak vznikají mé výrobky si můžete přečíst zde.

 

 

Dekorovaná kosmetická zrcátka a háčky na pověšení kabelky

Kosmetická zrcátka i háčky dekoruji potištěnou bavlnou. Pro potisk používám své grafiky a ilustrace.

U každého zrcátka najdete v popisu jeho rozměr, tvar a materiál - nejčastěji používám zrcátka v povrchové úpravě eloxovaný hliník, nebo nerez.

 

 

 

Balení, odesílání, reklamace, daňový doklad

Výrobky zasílám dárkově zabalané, většinou v textilním pytlíčku stříbrné barvy, bez vyznačení ceny. K výrobku dostanete daňový doklad s potřebnými údaji pro případnou reklamaci. Veškeré výrobky lze do 14 dnů vrátit, bez udání důvodu. Peníze Vám v případě reklamace vrátím v celkové částce za výrobek, poštovné odečítám.

 

Fakturu v papírové podobě zasílám na vyžádání, fakturu v elektronické podobě najdete po jejím vystavení u detailu Vaší objednávky. Faktury vystavuji při odesílání zboží.Zboží odesílám dva až sedm dní od obdržení platby. Pokud spěcháte a zboží má sloužit jako dárek, připište mi poznámku do objednávky, v takovém případě není problém termín odeslání zkrátit.

 

 

 

Upozornění

Výrobky vznikají v nekuřácké domácnosti kde žijí dva lidé a tři kočky. Hotové výrobky zalepuji do celofánových pytlíčků, abych zabránila nadměrnému kontaktu výrobku s naší chlupatou smečkou.

 

Moji oblíbenci:

Obchod kde najdete originální hračky pro své kočky. Naše kočky milují hračky z této dílny, dokážou s hračkami z této dílny neuvěřitelné kousky :o))). Nákupem podpoříte kočičí útulek.

 

 

Jsem členem

Klub Tisíc stehů

Fler Beadweaving Team

Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkové obálce většinou jako doporučený dopis.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od kristina

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--