Profil uživatele
Kroc
Prodávající
Praha 10
Registrace: 2.1.2009

Ahoj, já vlastně vůbec nevím, co bych o sobě tak asi napsala. Že je mi tolik a tolik, jmenuju se tak a tak? Proč ne, ale bude to někoho zajímat? Nebo vás spíš bude zajímat proč zrovna já sem zde? Něco napíšu a uvidíme.

Rodiče mě pojmenovali Anna a musí se přiznat, že to není špatné jméno. Takové mezinárodní. Bohužel ale ve mě nevypěstovali téměř žádné umělecké sklony, krom jednoho zoufalého pokusu mě přihlásit na výtvarný kroužek. Přesto mě občas popadne nutkání vytvořit něco hezkého a jelikož jsem v příbuzenstvu obdarovala koho sem mohla (většinou dámy, co si budeme povídat ;o), tak jsem si řekla, že bych možná udělala radost i někomu jinému i když musím přiznat, že moje výtvory nedosahují až takových kvalit, ale snad to časem zlepším. Tak prosím o lehkou shovívavost při případném hodnocení a když se to bude líbit, tak to bude fajn.

Hezký den plný pohody!

PS: Jo a vlastně: věk se přeci neříká... :o)

 

Způsob dopravy
Praha - osobní předání (nejlépe v centru) Ostatní - Česká pošta Při možnosti zaslání jinak než v balíku využiji bublinkovou obálku a pokusím se snížit cenu na minimum. Informace o případném způsobu zaslání podám mailem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím