Profil uživatele
krucky52
Prodávající
Praha 5 - Jinonice
Registrace: 27.10.2017

Pracoval jsem v leteckém průmyslu a modelářství a mám blízko i k práci se dřevem. První stolní malířský stojan a úložnou polici na obrazy jsem vyrobil na přání přátel - malířů, kteří řešili problém, jak jednoduše a bezpečně přenést čerstvě namalované obrazy a jak je s minimem místa skladovat v ateliéru.

Víceúčelový stolní malířský stojan pro interiérové a exteriérové využití (aktuálně je v nabídce prodejce "modrý svět"), je konstrukčně řešen tak, že umožňuje přenášení jednoho až dvou čerstvě namalovaných pláten na desce. Maximální rozměr plátna na výšku je 40 cm u menší varianty stojanu a 47 cm u větší. Na šířku je doporučený max. rozměr plátna na desce 70 cm. Stojan je možné díky pohyblivé opěrné nožce otočit při malování o 90 stupňů a strany výška/šířka se prohodí.

Výhody: snadná manipulace, variabilita, nízká váha (cca 600 g), bezpečné přenášení/převážení čerstvé malby.

Police na ukládání pláten na rámu nebo na desce má variantní zpracování. V nabídce je vyrobena z lamina a dřeva, může být ale i celodřevěná s rozměry podle objednávy. Její výhodou je velká kapacita při malém rozměru a zajištění ochrany pláten před poškozením.

Způsob dopravy
Česká pošta, bublinková fólie, obálka
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím