Domů Profil prodejce Kudllinka
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Slavkov u Brna, ČR
  • 21 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 149
Aktivita: aktivní
Prodáno: 21
Registrace: 20.4.2011
Město: Slavkov u Brna
Stát: ČR

Kudllinka

/ Prodávající
Novinky
357688
11.2.2015 Snižuji cenu všech výrobků v kolekci Metál! Je čas vyklidit prostor ;)

 

aneb parádu od Radu

Vítejte, koukejte, kochejte, vybírejte. Vše zde se nacházející je pro Vás, určeno pro Vaše potěšení a Vaši radost.

Najdete zde věci rozmanité a ještě rozmanitější. Trochu extravagantní, trochu netradiční, věci menší i velké (zvláště náušnice).

Kolekce

V této kolekci se snoubí dálky se sny. Je inspirována orientem, jihem, sluncem a je zaručeno, že každý kousek bude netradiční. Tak jako slavný vlakový spoj Vás zaveze daleko od všednosti, abyste ochutnali různorodý mix z orientálního bazaru. Na této cestě není nic nemožné a podniknout ji musí každá žena a dívka s dobrodružným duchem, která se nebojí vykročit naproti vizuálnímu dobrodružství a nebojí se výraznějšího šperku.

Tak tyto kousky jsou za odměnu - podobny vyznamenáním budou na vašich uších říkat, že nejste jen tak někdo a že už jste něco dokázala. Rozmanitost v barvách i tvarech je nekonečná a pokud se Vám zrovna nelíbí kombinace v nabídce, napište si o vlastní. Kousky z této kolekce jsou také velmi vhodné jako dárek pro jakoukoliv ženu, kterou chcete ocenit pro její práci, pro její píli, pro její vlastnosti či za to, že prostě je.

Kolekce pro křehké duše, jejíž kousky se třpytí jako ranní rosa. Pro dívku či ženu, která je plná něžnosti a někdy se cítí jako víla, nebo se jako víla cítit chce. S těmito kousky na uších budete mít pocit že i betonové chodníky jsou dlouhé lány zelené lesní trávy, po které jen radostně protančíte za povinnostmi, strastmi a radostmi dne.

Balení zboží

Všechny náušnice nyní vkládám do šperkařských krabiček v červení barvě vykládané červeným sametem. Krabička je poměrně pevná a vejdou se tam i ty největší kousky. Cena krabičky je započítána do poštovného.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mé jméno je Radka Bystřická (to abyste věděli s kým máte tu čest) a již nějakou dobu se výrobě bižuterie věnuji. Tvorba šperků je pro mě relaxace, ale také práce, do každého kousku dávám to nejlepší ze svého umu a estetického cítění. Jsem srdcem matematik a technik a preciznost těchto oborů se odráží také v mém přístupu k tvorbě a výrobě. Každý kousek je můj malý objev a já Vás zvu, abyste je objevili také.

Případné úpravy nebo výroba na přání je možná. Pokud se Vám líbí co dělám a jak to dělám, nebo chcete jinou barvu, nebo chcete něco podobného, ale ne přímo to co je v nabídce, nebo kombinaci dvou a více výrobků, nebo pokud máte vlastní nápad a nemáte nástroje a materiál na realizaci, neváhejte se na mě obrátit!

náušnic mohu vyměnit základní háček za háček z chirurgické oceli (počítejte +10Kč na pár) nebo ze stříbra (potom počítejte za navýšení o 35Kč). O jakékoliv výměně mě informujte do zprávy k objednávce a určitě se domluvíme.

Způsob dopravy
Všechny výrobky zasílám řádně zabalené a zabezpečené proti poškození (bublinkovou folií a dalšími materiály) jako doporučenou zásilku - rozměry to dovolují a je to pro Vás levnější než balík. Pro zasílání využívám služeb České pošty. Je také možné osobní předání a to v Praze. Na detailech setkání se domluvíme přes interní zprávy.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Kudllinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--