Profil uživatele
Kurama Craft
Prodávající
Milovice - Mladá
Registrace: 14.5.2014

Mám špatnou zprávu ohledně oblíbených papírových malovaných vějířů. Dodavatel je bohužel přestal do obchodů prodávat. Snažila jsem se najít alternativu, ale bez úspěchu :(.

 

 

 

Dobrý den,

za názvem Kurama Craft se schovávají dvě sestry, které nebaví (po práci a na mateřské dovolené) doma sedět se založenýma rukama.

Zabýváme se ruční malbou na hedvábí, sklo a porcelán. Neustále zkoušíme nové věci, takže u nás postupně naleznete různou škálu ručních výrobků.

Všechny výrobky, až na výjimky, vyrádíme po jednom kusu. Pokud byste měli zájem o celou sadu (např. hrnečků nebo skleniček), neváhejte nás kontaktovat.

Máme rády Japonsko, japonské umění, seriály a filmy.... a necháváme se jimi inspirovat.

 

SKLO A PORCELÁN/KERAMIKA

Používáme speciální barvy na porcelán a vitrážové barvy na sklo, které se fixují vypečením v troubě. V případě, že výrobek nelze fixovat teplem (např. víka skleněných dóz, které obsahují umělou hmotu), používáme barvy nezapékací.

Hrnky a další výrobky k tomu určené lze používat v mikrovlnné troubě.

Dopuručujeme tyto výrobky mýt v ruce bez použití agresivních čistících metod (drátěnky apod.). Výrobci barev sice píší, že lze výrobky zkrášlené jejich barvami mýt v myčce, ale podle našich zkušeností Vám radíme, raději do myčky nábdobí nedávat. Jedná se o ruční výrobek a je tedy nutné se k němu tak chovat, aby vám vydržel krásný co nejdéle .

Všechny výrobky předem vyzkoušíme, tj. několikrát umyjeme, zda barva na všech místech dobře drží.

 

HEDVÁBÍ

Používáme speciální barvy na hedvábí, které se fixují teplem.

Všechny výrobky předem vyzkoušíme, tj. vypereme a vyžehlíme, abychom zjistili, že barva dobře drží.

Návod na údržbu hedvábných výrobků:

Pereme šetrně v ruce (např. prostředkem na šetrné praní). Teplota vody 30 - 40 stupňů. Nenecháváme namočené zbytečně dlouho! U malby s konturou by se tato mohla začít olupovat. Po praní je vhodné použít aviváž, opět krátkou dobu. Neždímat! Hedvábí pouze jemně pomačkat a v žádném případě při ždímání látku nekroutit. Hedvábí žehlíme ještě vlhké, aby bylo žehlení snadnější. Žehlíme z rubu (aby se kontura nepřilepila na žehličku), pokud kontury vystupují i do rubu, žehlíme přes papír (pečící). Doporučuje se hedvábí před žehlením podložit měkkou látkou.

Sklo a porcelán pečlivě balíme do několika vrstev bublinkové folie, aby k Vám výrobky přišly nepoškozené a v jednom kuse .

 

Zboží odesíláme prostřednictvím České pošty, a to do 3 dnů od připsání platby na účet. Po předchozí domluvě zboží můžeme odeslat okamžitě.

Můžeme se také domluvit na osobním předání v Praze nebo v okolí Rychnova nad Kněžnou.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
755193
14.10.2018 nová kategorie:spony do vlasů
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.