Profil uživatele
Kuš-jak
Prodávající
Praha
Registrace: 2.11.2010

Spousta lídí, kteří navštěvují tyto stránky jsou asi stejně jako já otrávení z nevkusů, které jsou občas vidět na ulici, či ve výlohách sice známých značek, ale o to všudepřítomných. Proto jsem ráda, že Fler lidi obohacuje o tak nápadité tvořitele, mezi které bych se ráda zařadila.

Velice ráda tvořím a ještě raději se zdobím. Ačkoli mi sem tam někdo řekne, že jsem marnotratná, spíše mi řeknou, že mi to sluší. A to potěší. ;) Myslím, že zdobit bychom se měli a proto: nebojme se a zdobme se.

Šperky jsou nedílnou součástí mého života, svým kamarádkám jsem nejednou vyráběla doplňky, proto jsem se odvážila své nápady zvěřejnit i na Fleru.

Kategorie "dekorace" se zrodila díky nedostatku doplňků na českém trhu. Během stěhování mi chyběly bytové doplňky, které by seděly přesně k závěsům, či koberci, proto jsem se nechala inspirovat jejich detaily a vytvořila tak svícny a prostírání, které mě mohou den co den těšit. A mohou i Vás.

 

Způsob dopravy
Způsob dopravy jsem zvolila skrze Českou poštu. Samozřejmostí je kvalitní zabalení a posílání doporučeně. Pokud je někdo z Prahy, budu velice ráda, když si vyberete i možnost osobního převzetí. Čas od času se objevuji i v okolí Slavonic, kde je též možnost osobního převzetí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím