Menu
--
Domů Profil prodejce Kuš-jak
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 4
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 2.11.2010
Město: Praha
Stát: ČR

Kuš-jak

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Spousta lídí, kteří navštěvují tyto stránky jsou asi stejně jako já otrávení z nevkusů, které jsou občas vidět na ulici, či ve výlohách sice známých značek, ale o to všudepřítomných. Proto jsem ráda, že Fler lidi obohacuje o tak nápadité tvořitele, mezi které bych se ráda zařadila.

Velice ráda tvořím a ještě raději se zdobím. Ačkoli mi sem tam někdo řekne, že jsem marnotratná, spíše mi řeknou, že mi to sluší. A to potěší. ;) Myslím, že zdobit bychom se měli a proto: nebojme se a zdobme se.

Šperky jsou nedílnou součástí mého života, svým kamarádkám jsem nejednou vyráběla doplňky, proto jsem se odvážila své nápady zvěřejnit i na Fleru.

Kategorie "dekorace" se zrodila díky nedostatku doplňků na českém trhu. Během stěhování mi chyběly bytové doplňky, které by seděly přesně k závěsům, či koberci, proto jsem se nechala inspirovat jejich detaily a vytvořila tak svícny a prostírání, které mě mohou den co den těšit. A mohou i Vás.

 

Způsob dopravy
Způsob dopravy jsem zvolila skrze Českou poštu. Samozřejmostí je kvalitní zabalení a posílání doporučeně. Pokud je někdo z Prahy, budu velice ráda, když si vyberete i možnost osobního převzetí. Čas od času se objevuji i v okolí Slavonic, kde je též možnost osobního převzetí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Kuš-jak

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím