Profil uživatele
Květiny Alice
Prodávající
Praha
Registrace: 24.9.2012

Nabízím realizaci svateb, květinovou výzdobu ze suchých i živých květin, dekorace dle ročního období, nevšední balení dárkového koše. Šperky z živých květin vhodné pro slavnostní den (svatba, výročí, maturita...)

Velmi mě těší, když mohu realizovat své nápady ať už se to týká malby, tvoření.. Postupně bych ráda doplňila svou fotogalerii pro inspiraci. Ráda maluji na tryko, na květináče, hrníčky, obrazy, ráda pracuji s květinami. Milé nastávající nevěsty, inspirujte se v mé fotogalerii!!

Vyučila jsem se aranžérkou výloh a tak ráda pracuji jak s prostorem-výzdobou, tak i s materiálem jako takovým. Dekorace vešekeré zasílám v bublinkové fólii (s nápisem"křehké"), aby nehrozilo poničení zboží.

Těším se na spolupráci, přeji Vám všem tady radost a uspokojení z práce.  Náš život obohacuje naše fantazie a tvořivost a touha obdarovat druhé v nás vytváří pocit štěstí. Kéž je ho mnoho!

Způsob dopravy
cenný balík, doporučený balík, osobní převzetí v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím