Profil uživatele
L.E.A
Prodávající
Zamachy, obec Skalsko
Registrace: 29.1.2010

Zdravím všechny fanoušky Fleru:-)

Dovolte mi, abych se vám představila...jmenuji se Andrea Filipová a již je to více než rok, co jsem se odstěhovala z hektické Prahy na samotu u lesa:-) Mimo studia na VŠ se věnuji chovu pesanů a to velmi zajímavých plemen...německých dog a francouzských buldočků. Náš domov je plný zvířátek a to jak s rodokmeny, tak nalezenců...hlavně kočiček a dokonce jedné hrdličky:-)

Večer, když mi lišky dají "dobrou noc", usedám ke svému pracovnímu stolečku a tvořím. Je to pro mě relaxace, chvilka jen pro mě, kdy si urovnávám myšlenky. Jelikož se mi baráček mými výtvory již přeplnil, ráda bych se s vámi o ně podělila. Doufám, že udělají radost, zútulní domov, rozveselí šatník nebo ozdobí váš mobilní telefon.

Děkuji vám za chvilku času, kdy jste navštívili můj profil či si prohlédli moji tvorbu. Pokud se vám něco zalíbilo, neváhejte a nakupejte:-)

Přeji příjemné nákupy a četné prodeje.

Způsob dopravy
Dopravu zajišťuji Českou poštou, zásilky posílám doporučeně a zboží balím dle vhodnosti...využívám bublinkové obálky či krabičky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím