Domů Profil prodejce Lachesis
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Milovice, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 27.8.2010
Město: Milovice
Stát: ČR
Důležitá informace: V blízké době se můžete těšit na komplety náušnic a přívěšků z měděného drátu, příp. něco háčkovaného..

Lachesis

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny zájemce o ruční tvorbu,

v mé nabídce můžete vidět produkty mé bezbřehé fantazie, pokud jde o kombinování technik a materiálů.

 

Odmalička se věnuji všemožnému pletení, háčkování, neminulo mě například uzlíkování náramků či navlékání korálků a v neposlední řadě také drátování.

Baví mě učit se nové techniky, mnohdy vycházející ze starých řemesel. Nechávám se inspirovat přírodou, geometrickými útvary a vším, co upoutá mou pozornost třeba při cestě vlakem. Když mě zaujme nějaký vzor, snažím se proniknout do podstaty jeho provedení a to potom aplikuji na libovolný předmět, takže se stává, že třeba vzor z návodu k ponožkám skončí na pletené halence, či že se nějaký kolemjdoucí ažurový svetr stane předlohou k šátku.

Obvykle si touto tvůrčí činností zpestřuji čas strávený na cestách nebo při čekání na přednášku, když mám chuť vyčistit si hlavu soustředěním většiny své pozornosti na to, co se mi děje pod rukama:)

 

Snad se vám mé výtvory zalíbí natolik, že někomu z vás budou dělat při nošení alespoň takovou radost, jakou mám při jejich tvorbě já;)

 

Děkuji za návštěvu!

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně, dle povahy zboží obálka nebo balíček, ale vždy s ohledem na křehkost zboží. Poštovné se řídí celkovou objednávkou, nepřesáhne cenu udávanou u jednotlivých položek. Po domluvě lze kdekoli v Praze zboží předat osobně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lachesis

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--