Profil uživatele
Laděnka1
Prodávající
Huštěnovice
Registrace: 22.1.2011

Jmenuji se Lada, mám dvě děti a z pedigu jsem začala tvořit, když jsem byla s dětmi na mateřské dovolené. Nyní chodím do zaměstnání, proto bohužel na tvůrčí činnost už nemám tolik času, kolik bych chtěla.

Když se k pletení dostanu, je to pro mě báječné odreagování a relaxace.

Tvořím výrobky, které udělají radost druhým, jenom jako dekorace nebo různé užitečné jiné výrobky, jako jsou ošatky, košíky.... Ráda tvořím výrobky podle vlastní fantazie, proto co kus to originál. Žádný můj výrobek z pedigu není stejný. I když se snažím vyrobit jeden výtvor dvakrát či vícekrát, nikdy není úplně totožný s prvním. V poslední době také ráda zdobím mé výrobky technikou decoupage.

Když mi čas dovolí, ráda se pustím i do pletení z papíru, návlékání z korálků, vystřihování vánočních či velikonočních obrázků z papíru k dekoraci oken, také vyrábím magnetky zdobené barvičkami.

Budu ráda, když se budou moje výtvory líbit a pokud to bude jen trochu možné, ráda zhotovím (upravím) daný výrobek dle přání zákazníka.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, poštovné dle sazebníku České pošty.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím