Profil uživatele
Lady EK
Prodávající
olomouc 17
Registrace: 27.1.2020

Česká umělkyně LADY EK s rakousko-německými kořeny narozena  v Olomouci.
V dětském věku navštěvovala ZUŠ Miloslava Stibora.Na této umělecké škole zaznamenala i svůj první veřejný uspěch v oblasti výtvarného umění,kdy byla ve jejích 8 letech vytištěna pohlednice s její malbou.Pohlednice, na které byl znázorněn kostel svatého Mořice v Olomouci se následně prodávala přímo v kostele a byla velice rychle vyprodaná.

V letech 2004-08 žila ve španělském Madridu.Zde si ji pod svá křídla vzaly dvě akademické malířky p.T.Ramosová a p.T.Zapatová.Profesorka T.Ramosová skoro celý svůj život zasvětila práci jako kurátorka ve světoznámém muzeu "Museo Del Prado" v Madridu.A p.M.Zapatová je dcerou madridské umělkyně,která již v té době byla uznávanou národní umělkyní v oblasti výtvarného umění.

Kubánský psycholog umění José A.James o ní v r.2012 napsal :"Její dílo mluví o pocitech.Základní osa konceptu vypovídá o vztahu mezi dvěma osobama.O vztahu,který má dlouhou historii a hlubokou minulost,ale na pozadí toho všeho se jedná jen o jedinou osobu,a tou je sama autorka."
 
MŮŽETE MĚ SLEDOVAT NA IG: @lady.ek.erika
 
Obchodní podmínky

Zatím zboží neodesíláme.Pouze osob.předání Praha.Později aktivujeme i odesílání přes kurýra.V každém případě se lze individuálně domluvit i na jiném způsobu předání.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím