Domů Profil prodejce Laivae
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 16 hodin.
  • Havířov - Podlesí, ČR
  • 421 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (183) 100%
Nadšenci: 517
Aktivita: aktivní
Prodáno: 421
Registrace: 21.1.2008
Město: Havířov - Podlesí
Stát: ČR

Laivae

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

 

 

Laivaina továrna na sny vznikla zcela náhodně. Tak, jak s oblibou říkám – je to koníček, který se poněkud zvrhnul. Tvoření je však mou součástí. Má první díla byly divoké abstraktní červené malby po prostěradle a následně jsem invenčně v roce 1979 objevila tehdy neznámou techniku bodypainting. Ano, tehdy dřepíc na nočníku jsem se tou červenou propiskou zmalovala celá. Když mne tehdy máma drhla kartáčkem, ani jsem nepípla.

Jak to všechno začalo

V mém dětství se toho posléze prostřídalo mnoho. Vyzkoušela jsem modurit, křížkovou výšivku, různé barvičky, uhly, křídy, vystřihovánky, až jsem se propracovala k filigránům, windows color a nakonec i k decoupagi.

S decoupagí jsem začala, když zde o ní téměř nikdo mnoho nevěděl. Bude tomu dobrých 13 let. Od té doby se k decoupagi přidružily i další výtvarné techniky, které můj život prolínají, stejně jako tanec, brusle a psaní.

Tvořím po celý svůj život, a protože jsem typický blíženec, nemám ráda stereotyp. Vše, co dělám je neopakovatelné a tak trochu jiné. Možná i proto, že i já jsem tak trochu jiná J

Továrna na sny

Továrna na sny je navštívenkou do mé fantazie, do mého já. Každý kousek v krámku byl vyrobený s láskou a zosobňuje mé nejrůznější představy, pocity i touhy. Inspirují mne nejen životní příběhy, hudba, filmy, ale i knížky. Inspiruje mne život a lidé jako takoví. To mne pobízí brát do ruky pero, či štětec, a tak jak někdo kouzlí s vařečkou, já se vrhám do dálav a zhmotňuji to, co bylo doposud považováno za nezhmotnitelné….pokušení…

Na Fleru se prezentuji se svou vlastní výtvarnou tvorbou, designy, fantaziemi, kdy kombinuji nejrůznější a mnohdy i netradiční techniky. Ráda experimentuji a snažím se použít kombinace technik tak, jak by nikdo nečekal. A to mne baví. Pokud se vám má práce zalíbí a vy si ji zakoupíte, získáte naprosto originální věc, s níž se podruhé hned tak nesetkáte.

Laivae

To jsem celá já….bárka potloukající se po moři. Loďka, která hledá nové pohledy, nové zážitky, hledá inspiraci, učí se a doufá v lepší zítřky. Laivae je mou značkou, která shodou okolností představuje ve finštině loďku. Loďku, jež proplouvá životem, aby poznala ještě nepoznané...

Jinak je to také můj všeobecně známý nick, který vznikl již téměř před osmnácti lety, kdy jsem zcela marně hledala nick, který by nebyl ještě obsazen. Laivae je tedy také naprostá náhoda.

 

 V roce 2016 v nakladatelství Rubico vyšla má kniha 

  

 

 

Způsob dopravy
Využívám služeb České pošty, a tedy tím pádem se musím řídit jejím ceníkem. Zboží balím automaticky dárkově. Má luxusní vzhled. A další balení závisí na obsahu. Tedy šperky do bublinkových obálek, textílie obvykle také. Větší tovar, větší objednávky, křehké předměty jsou zabaleny pořádně do krabic z kartonu - lepenky. Podle toho je dána cena.. za doporučenou zásilku, balík.. Snažím se o recyklaci a tedy šetření přírody, díky tomu zbytečně nenavyšuji cenu za obálku, či krabici.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od Laivae

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--