Profil uživatele
LandLady
Prodávající
Praha
Registrace: 15.4.2018

Pop Art tématika se mi vždy líbila pro svoji jednoduchost, barevnost a jasné obrysy. Jednoho večera jsem s mojí desetiletou dcerou brouzdala po internetu a doslova na nás vyskočily malované tenisky. Napadlo mě namalovat Pop Art obrázek na tenisku. Dcera na to „… to je hustý, ty chci…“. Namalovala jsem pro ni své první tenisky. Dcera je nosila téměř neustále. Postupně se začaly ozývat spolužačky, přátelé a známí a já malovala a malovala.

V současné době maluji Pop Art obrázky na bílé plátěné tenisky. Výrobky a velikosti, které zde najdete, jsou k dispozici okamžitě. Pokud mi dáte nějaký čas, jsem Vám schopná namalovat jinou velikost. Můžu také kombinovat obrázky jiným způsobem či se pokusit namalovat obrázek dle Vašeho přání.

Při malování používám kvalitní a odolné barvy na textil. Po namalování jsou barvy tepelně ošetřeny (zažehleny), tenisky je proto možné prát na 40 - 60 stupňů. Tenisky jsou tak velmi odolné a vhodné na běžné nošení.

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťuje česká pošta. Zboží balím do bublinkové fólie.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím