Domů Profil prodejce Lar
  • Prodejce od r. 2011
  • Dolní Loučky, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Aktivita: -
Registrace: 30.3.2011
Město: Dolní Loučky
Stát: ČR

Lar

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Krásný den všem milým potulným. Listy se už začínají zbarvovat do ruda a maliny, které dozrávají až teď jsou nesmírně dobré.

 Tvořit jsem začala už od malička, začínalo to drátkováním, to když jsem babičce málem vypíchla obě oči. Pak za stálých nezdarů jsem zamávala drátkování, neustále mi to nevycházelo. Drátek mne znovu ale okouzlil, hlavně ta možnost ztvárnění čehokoli.

 Jednoho dne přišlo i háčkování i pletení, pletení bylo moc na nervy babička, vždy mi musela uplést jednu řadu, protože jsem uměla jen tu druhou. Háčkování bylo dosti úspěšné, ponožku na zlomenou nohu mám doteď a jen pevně doufám že ji nebudu muset zase někdy nosit, zlomeniny, to jsou potvoračky.  Ale u provázků jsem vlastně zkončila, děda a kamarádi z oddílu mne naučili drhat, a to bylo teprve super! Můžete udělat cokoli, jakkoli barevně a sem tam přihodit i korálek a nepřestane vás to bavit. Je to to nejlepší zároveň s fotografováním. 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lar

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--