Menu
--
Profil prodejce Larenty Domů
Odesílám pouze jednou za 14 dní a to zboží z nabídky (to mám již vyrobené a nemůžu nijak měnit provedení a barevnost). Děkuji za pochopení.
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 1.9.2020 00:00 z důvodu "vycestování do ciziny".
Z důvodu vycestování do ciziny bude obchudek dočasně uzavřen. Děkuji za pochopení
Profil uživatele
Larenty
Prodávající
Popůvky
Registrace: 27.1.2012

Obchod je momentálně uzavřen z důvodu vycestování do zahraničí.

 

Z důvodu nedostatku času, který věnuji malé dcerce odesílám 1x za 14 dní a to pouze zboží, které mám již vyrobené. Děkuji za pochopení.

 

Něco málo o mně a mém tvoření si můžete přečíst v rozhovoru pro flér. ROZHOVOR (klik)

U některých výrobků najdete dodání do 7 pracovních dnů a to proto, že je nemám vyrobené dopředu (zvířátka, miniaturky jídla) a musím je znovu zhotovit, výrobu šperku začínám připsáním platby na účet, o které dostanete informační email. Zboží odesílám pouze 1x týdně a to každé PONDĚLÍ...!

Poštovné od 1000 Kč ZDARMA!!!

  

VÝMĚNA  HÁČKŮ,PUZETEK ZA TY Z CHIRURGICKÉ OCELI

Pro slečny s citlivou pokožkou, možnost výměny afrohačku nebo puzetky u peciček za chirurgickou ocel, která nezpůsobuje alergie a nijak kůži nedráždí. V sekci materiál si je můžete přidat k objednávce + 8Kč/pár a já před odesláním komponenty vyměním. (klik na obrázek) 

Výměna je možná u všech naušnic se zavěšením, ale výměna puzetky u peciček je možná jen u výrobků, které lze opakovaně vyrábět (hrníčky, zvířátka, výrobky na přání)

  

Možná výměna za KLIPSY (náušnice pro ty bez dírek v uchu).

 

DÁRKOVÉ BALENÍ

Pokud jste si u mě v nabídce vybrali šperk a chcete jej dát jako dárek, stačí přikoupit dárkovou krabičku - cena 22 Kč. (klik na obrázek)

 

NĚCO O MNĚ

Jsem absolventka Masarykovy univerzity v Brně ekonomické fakulty, i přes jiné zaměření mě výroba šperků z FIMA naprosto pohltila a uchvátila svými možnostmi, proto se jí věnuji naplno.. 

Jsem ráda, že se Vám mé šperky libí a navštěvujte můj profil, velice si toho vážím a proto v případě, že se Vám zalíbí některé z mých prodaných šperků - kontaktujte mě, pokusím se Vám, co nejvíce vyhovět a to i u případné změny barvy u někerých produktů. 

Z důvodu nedostatku času šperky na přání tvořím vyjmečně, pokud se s Vámi domluvím na zakázce počítejte, prosím, s delší dobou dodání - nevadí mi, pokud se mi pak připomínáte a píšete, vždy se snažím reagovat zpět, ale bohužel není v mých možnostech vždy vše urychlit, protože jsem na všechno sama a objednávky z nabídky již vytvořených šperků mají přednost.

 

MOJE TVORBA

Snažím se co nejvěrněji napodobit jídlo, upravit jej tak aby vypadalo lákavě a bylo extravagantně nepřehlédnutelnou ozdobou.

 

 Vytvářím šperky v podobě zvířátek, pro milovníky pejsků nově i pejsky na přání.

Miluji barvy, míchání různých odstínů a jejich splynutí v přívěšcích či setících, kde používám různé vzory, nejčastěji  můj nejoblíbenější vzor klimt.

 

 

Obdivuji lidi, kteří se nebojí být originální a svoji, cením si snahy každého, kdo tvoří ze sebe a s láskou.. Touto cestou i prosím o respektování a nekopírování mých výrobků.

 

#fler-anketa:148#

#fler-anketa:302#

ODESÍLÁNÍ

Zboží odesílám  po připsání platby na účet pouze jeden den v týdnu. Při objednáni více kusů šperku platíme samozřejmě jen jedno poštovné. 

V případě nedoručení zboží do 5 pracovních dnů od upozornění emailem o odeslání mě kontaktujte, chyba je zřejmě na straně pošty a já vzniklou situaci budu řešit.

 

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ

Bohužel z důvodu špatné dostupnosti není možné!

  

BALENÍ

Výrobky zasílám doporučeným dopisem Českou poštou.

Šperky jsou baleny do celofánových sáčků vhodné velikosti, poté jsou přebaleny bublinkovou fólií nebo jsou vloženy do přepravní krabičky, záleží na typu objednávky, poté jsou odesílány v bublinkové obálce.

 

OCHRANA ŠPERKŮ

Šperky z FIMA jsou pevné, i přes jejich odolnost nedoporučuji se šperky spát a koupat se.

 

DORAZILO MI POŠKOZENÉ ZBOŽÍ

I přes mé snahy šperk co nejlepe zabalit, aby odolal i nešetrné přepravě se může stát, že zboží dorazí poškozené - v tom případě mě kontaktujte

Situaci můžeme řešit tak, že zboží zašlate zpět, kde jej buď opravím (slepím) a poté Vám je zašlu opravené zpátky nebo Vám navrátím peníze.

Pokud usoudíte, že poškození není natolik vážné, že si jej opravíte sami doporučuji sekundové lepidlo.

 

ZBOŽÍ NENÍ DLE MÝCH PŘEDSTAV

Pokud zboží, které jste u mě zakoupili není dle Vašich představ je možné do 14 dnů od přijetí zasilky, zboží vrátit zpět a já Vám pošlu peníze zpět na účet.

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně. Zboží odesílám pouze jeden den v týdnu z důvodu špatné dostupnosti k poště.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Larenty prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/larenty. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

 2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

 2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího (neplatí pro zboží jehož varianty nabízím přímo v popisu zboží).

 2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

 3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

 3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

 3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

 3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

 3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

 

4. Reklamace

 4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

 Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

 4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

 4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

 4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

 

5. Dodací podmínky

 5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

 5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík.

 5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

 

6. Ochrana osobních údajů

 6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
880821
6.5.2020 vloženy nové korále.. :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím