Domů Profil prodejce LaS
  • Prodejce od r. 2012
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 5.10.2012
Město: Brno
Stát: ČR

LaS

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Škola LaS vznikala spontánně v průběhu 15-20 let, ale reálně existuje asi od roku 2005, kdy se někteří lidé, věnující se dlouhodobě duchovní praxi, rozhodli pravidelně setkávat na tzv. Setkáních s Poznáním. Tyto semináře se záhy obohatili o další s jinými tématy, rozšiřujícími a prohlubujícími dosavadní zkušenosti a vědomí frekventantů.

V současné době škola nabízí učení čerpající jak z moudrosti nauk východních mistrů, tak z učení Ježíše Krista, moderních filozofických a duchovních směrů i z osobních zkušeností učitelů.

Je zaměřená na duchovní rozvoj a harmonizaci člověka v našich současných životních podmínkách. Pracuje s duchovní, energetickou, fyzickou i psychickou složkou, otvírá nové roviny zkušeností, pomáhá překonávat zažité způsoby a představy, umožňuje uvolňovat a odstraňovat bolestné emoce. Součástí výuky je meditace, práce s energií, automatická kresba, přirozený tanec, práce s kartami a siderickým kyvadlem, konstelace, nalazování na jemně hmotné energie, emoční minicesty, tarot. Všichni zájemci jsou vedeni k hluboké sebereflexi a sebepoznání a to tak, aby mohli svůj život prožít v harmonii s vesmírnými zákonitostmi a utvářet jej svobodně v souladu s nejnitěrnějším jádrem své bytosti.

 

Mandaly a energetické obrázky

Tyto mandaly a energetické obrázky malovali žáci  školy LaS. Někteří z nich meditují a provádí duchovní praxi již 20 let. Vrámci svých každoročních desetidenních seminářů, kde se intenzivně věnují sebereflexi, meditaci a očistným technikám, jsou malované i tyto obrazy. Pracuje se na nich poslední den pobytu a zahrnují v sobě celou energetickou, mentální a emoční práci, která byla provedena. Jejich energie je čistá, silná a pomáhá se spojit s vlastními pozitivními aspekty osobnosti.

Zakoupením tohoto dílka přispíváte na zmenšování a léčení následků násilí a zneužívání.

Děkujeme

s láskou žáci LaS

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LaS

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--