Domů Profil prodejce LÁSKA
Iveta Houdková ART-YVAH
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • LELEKOVICE, ČR
  • 2825 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (981) 100%
Nadšenci: 3212
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2825
Registrace: 18.2.2009
Město: LELEKOVICE
Stát: ČR

LÁSKA

/ Prodávající
Novinky
1068104
3.8.2023 Doprodej velkých tašek MAX. Pouze 1 nebo 2 kusy/model.

O DĚNÍ V DÍLNĚ - VÍTEJTE V ZÁKULISÍ

Milí zákazníci, seznamte se s tím, co nového dílna připravuje, co už je hotovo a chystá se ke konečnému focení a vkládání do prodeje, upozornění na novinky a taky pozvánky na prodejní akce, kde vás rádi přivítáme. Starší příspěvky odmazáváme

------------------------------------------------------------------------  

Miluju tě!

ODKAZY NA VIDEO:

Seznamte se ... Kabelky a ledvinky ALMA

Seznamte se ... ZUZA | 3 v 1

Seznamte se ... Funkční pouzdra TOUR

Seznamte se ... Dámské kabelky WILD BEE

 

VSTUPTE Miluju tě! NAKUPUJTE

letní XXXL tašky MAX  

Miluju tě!

ALMA ledvinka a kabelka 3 v 1

Miluju tě!

KABELKA A PSANÍČKO V JEDNOM | 2 v 1

2 varianty -

ZUZA (kožený popruh)

 

ZUZANA (POP nastavitelný popruh)

  

Miluju tě!  NAŠE DÍLNA  Miluju tě! 

ZAKLADATELKA A MAJITELKA DÍLNY ART-YVAH

Houdková Iveta

IČO 68755147

sídlo

Gorkého 85/42, 60200 Brno

image

paní Hanka

 

 paní Zdenka  

 

 TOPlist

 

 OTÁZKY A ODPOVĚDI 

 

HLEDÁM ORIGINÁLNÍ VÝROBEK ČESKÉHO DESIGNU, NAJDU HO U VÁS?

Ano, jsme česká autorská dílna od roku 1998 a vyrábíme tašky, batohy.... dle vlastních návrhů a vše v nabídce je vyrobeno jako originál.


ČÍM SE OD OSTATNÍCH TVŮRCŮ ODLIŠUJETE?

Mottem dílny je TAŠKY S TRADICÍ DO MODERNÍHO PROSTŘEDÍ. Znamená to navrhovat a vyrábět tašky nadčasového vzhledu z nadčasových tradičních materiálů pro zájemce, kteří hledají nejen přitažlivý nezaměnitelný design, ale, jak bylo bohulibým zvykem, i vysokou kvalitu. Tašky, které slouží mnoho let.

Používáme tradiční britský skvost, který byl navržen na vysokou zátěž do extrémních povětrnostních podmínek - voděodolné voskované plátno  waxed cotton antique barbour type, které se ve Velké Británii vyrábí tradičním způsobem již od roku 1894!

Plátno je kombinované s dalším přírodním materiálem – sedlářským kruponem, což je nejkvalitnější část kůže, nevytahuje se, nepraská. Krupon v dílně zpracováváme autentickými postupy a ručně voskujeme včelím voskem s lanolínem.

Naší originalitou je i to, že připravenou kůži na korpus tašky nýtujeme. Nýtování je nejpevnější spoj, výrobky tak mají velmi vysokou pevnost a nosnost.


TAK TO ZNÍ PERFEKTNĚ. JSOU TYTO MATERIÁLY OPRAVDU TAK KVALITNÍ? JAK SE CHOVAJÍ PŘI NOŠENÍ, NEPOUŠTÍ BARVU A JAK SE UDRŽUJÍ?

To, že jsou tyto materiály na světovém trhu od předminulého století, vypovídá samo o sobě. Voskované plátno se chová podobně jako kůže, je velmi odolné a příjemné na dotek, časem získává nezaměnitelnou patinu. Barvu samozřejmě nepouští. Občas se může na začátku nošení stát, že se miniaturní přebytečné části vosku z látky uvolní. To není závada ani nedostatek, je to přirozený jev, který po velmi krátké době odezní (po 1-2 x použití výrobku).

BARBOUR COTTON je špíně odolný, znečištění zůstává na povrchu. Místo stačí otřít navlhčenou hadřičkou.

U vyšší míry ušpinění lze tašku ručně jemně tepovat ve vlažné vodě s použitím mýdla. Za nás je nejlepší údržbou použít impregnační spray, který doporučujeme aplikovat tak 1 - 2x ročně dle míry používání kabelky..

Kůže je prakticky bezúdržbová, lze ji dle vlastní úvahy napustit včelím voskem nebo třeba i olivovým olejem.

Již mnoho zákazníků se přesvědčilo o kvalitě materiálů, které jsme zvolili používat. Oceňují to, že nám vše projde rukama, že od prvního nápadu až po finál víme o materiálech a výrobě vše a můžeme nabídnout poctivý výsledek.

JAKÝ SORTIMENT A PRO KOHO VYRÁBÍTE?

Vyrábíme pro ženy i muže klasické nebo volnočasové modely. Podle typu a velikosti s určením na běžné městské nošení do práce, školy, nebo jen tak na procházku. Ale dají se vzít i do přírody, na dovolenou...

Všechny naše tašky jsou konstruované na vysokou zátěž, je tedy jedno, jestli se nosí poloprázdné nebo zcela plné, vydrží jakoukoli zátěž.

Některé naše modely jsou navrhované na variabilní nošení, tašky se přizpůsobí přirozenému proudu dne.

Sortiment se pružně obměňuje - kabelky, tašky, batohy, pouzdra, ledvinky, batoh - tašky všech velikostí, každý si vybere.

Vyrábíme jak oblíbené stálice dílny, tak každý rok navzorujeme 2-3 nové modely. Sezónně přidáváme i designové bavlněné látky se vzory.

Většina našich Lásek vzniká jenom v malých kolekcích 3 – 10 kusů.

ČÍM OSLOVUJETE ZÁKAZNÍKY? POUŽÍVÁTE SLEVY, RŮZNÉ AKCE...?

Toto je diskutabilní téma. Naše ceny jsou pro zákazníky nastavené velice přívětivě, trend pohledu na zboží, jestli je ve slevě či nikoliv, není pro nás směrodatný. Hromadným slevám se nevyhýbáme, i když nejraději a zcela přirozeně dáváme slevové kupony a dárky stálým zákazníkům jako poděkování za přízeň.

Nové zákazníky prioritně oslovujeme vysokou kvalitou, designem. Tím, že u nás nachází originalitu a individualitu.

A neméně důležitý přátelský, osobní, vstřícný přístup a komunikaci. Spokojenost s tím, že nemusí čekat, každá položka v nabídce je vždy již vyrobená a nachystaná k okamžitému odeslání. Dáváme 100% garanci na služby během a po nákupu, dlouholetý zákaznický servis.

Pokud si zákazník přeje jakoukoliv podporu, radu, obratem odpovídáme. NÁKUPEM VZTAH NEKONČÍ, ALE ZAČÍNÁ.

Alfou a omegou je pro nás vytvářet nákupní prostředí, které je pro lidi komfortní. Snadná orientace, důsledné vlastní popisky produktů pro co nejlepší představu o výrobku.

Pokud si zákazník přeje další doplňující informaci, milerádi obratem odpovíme. Zákazníky vyzýváme, aby nás s jakýmkoliv dotazem oslovili, neboť si vřele přejeme, aby se naše tašky staly oblíbenou součástí majitele.

Navíc je to ŽIVÁ VODA pro naši práci, spoluvytváříme tak další směr dílny. Děkujeme za zpětné reakce, které jsou velmi důležité, děkujeme, že se k nám vracíte...

LÍBÍ SE MI NĚKTERÁ Z TAŠEK V NABÍDCE. VYHOVOVALA BY MI ALE TROCHU JINÁ KOMBINACE LÁTKY A KŮŽE NEBO DÉLKA POPRUHU. JE MOŽNÁ ÚPRAVA?

Ano, velice rádi vyjdeme vstříc přání zákazníka, tyto služby běžně poskytujeme. Pokud požadovaná úprava není možná, domluvíme se na výrobě nového kusu.


PROVÁDÍTE I ZAKÁZKOVOU VÝROBU NA PŘÁNÍ?

Ano, samozřejmě, přijímáme zakázky na zhotovení výrobků dle individuálních potřeb a představ zákazníka. Podmínkou je, aby tato zakázka byla realizovaná z našich materiálů a nesla náš rukopis. Stává se, že nás oslovují zájemci se žádostí o výrobu tašek celokožených, což bohužel není v našich možnostech. Zcela kategoricky odmítáme dělat kopie jiných značek, s čím se, bohužel, taky setkáváme. Na druhou stranu odsuzujeme ty, kteří kopírují nás a porušují kodex slušného chování a práva duševního vlastnictví. Ale vždy platí, když dva dělají totéž, není to totéž.

 

Balíky odesíláme PPL do ruky nebo na zvolený parcelshop, nebo Českou poštou. Zboží si lze vyzvednout i osobně v Brně nebo v ateliéru v Lelekovicích. 

 

REKLAMACE

Nevhodně vybrané zboží lze do 14 dnů vrátit nebo vyměnit, musí být však nepoužité, neopotřebované a nepoškozené, se všemi visačkami.

Záruční lhůta je 24 měsíců od data nákupu. Při vadě neodstranitelné má zákazník právo na výměnu zboží za nové, nebo na přiměřenou slevu z ceny zboží, nebo na vrácení uhrazené částky. Při výskytu vady odstranitelné bude tato řádně odstraněna do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Záruka se vztahuje na funkční závady výrobku. Na opotřebení, nevhodné zacházení nebo nedodržení zásad údržby se záruka nevztahuje. 

Moc děkuji za Vaše komentáře!!!!
 
20.1.2022
Dobrý večer paní Iveto,chtěla jsem moc poděkovat za nádherný vak Faktor a co mě tedy dostalo bylo vyražené me jméno na kůži a krásný dárek v podobě koženého srdíčka. Ještě jednou moc děkuji.Mějte se krásně.Jana.
 
30.3.2021
Přeji krásné slunečné odpoledne. Taška od Vás v pořádku dorazila. Je nádherná. Krásná, precizní, čistá práce. Určitě se k Vám zase ráda vrátím. Děkuji.Eva
 
18.03.2021 
Dobrý den, moc děkuji za krasnou kabelku. Dlouho jsem hledala nějakou, která by se mnou souzněla :-). Konečně ji mám :-). Dorazila v pořádku. At se Vám daří a ať pod Vašima rukama vznikají další podobné, krásné kousky. S přáním hezkého dne Yvona

17.3.2021

Milá Ivo, balíček dorazil rekordně rychle a udělal mi moc radost. Krásné tašky! Přeji vše dobré. Šárka

 
19.10.2020
Dobrý den,  
dnes jsem dostala balík s kabelkou. Je krásná, jsem nadšená! Přesně můj styl. Moc děkuji za dárek a přeji vám pevné zdraví, Silvie 
 
26.9.2020 
Batoh dorazil.Je úžasný.Pevný,krásně ušitý.Hned ho vyměním za kabelku a po víkendu hurá do práce s novým batůžkem.Mockrát děkuji.Ivana
24.9.2020 
Hezký večer, kabelka je perfektní, už déle jsem vaše tašky obhlížela, ale myslím, že jsem trefila tu pravou:-) Hanka
27.4.2020 
Jednu tuto tašku nosím tři roky v kuse, je praktická i elegantní (tedy po třech letech už má nárok na odpočinek), prostě báječná. Ráda si proto pořídím její pokračování. Děkuji. Hana
21.4.2020 
Děkuji za kabelku a,, ledvinku" jsem nadšená!! A věřte, že já jsem hodně vybíravá. Věc kterou hledám, mě musí zaujmout, nadchnout! Hledala jsem dva roky. Krása a jsou teď moje LÁSKA
 
8.4.2020 
Dobré odpoledne, chtěla bych Vám moc poděkovat za další překrásnou kabelku, dnes přišla a na čas ji nevyměním za žádnou jinou, než si zase nějakou objednám od Vás. Přeji všem ve vaší dílně, ať jste zdraví a plní optimismu a energie do své obdivuhodné práce. Se srdečným pozdravem Veronika
 
On Wed, 8 Apr 2020
Dobry den, kabelka vcera dorazila :) .. je uuuzasne, moc dekuji. Uz se tesim az s ni vyrazim do prace.. snad brzo. :)
Mejte krasne dny a drzim vam v tento cas pesti. Martina
 
st 15. dub 2020 
Dobrý den,  
děkuji Vám, mám třetí kabelku, která je vyrobená u Vás a jsem nad míru spokojená. Jsou nádherné, funkční a nejspíš i nezničitelné. ?  
Přeji Vám, pokud možno, krásné dny a spoustu dalších skvělých výrobků. Petra 
 
Zpráva ze dne 14.2.2020 
Dobré ráno Ivo, jednou větou, JSEM NADŠENÁ!!, neumím si představit podobně krásné věci v kamenných prodejnách....moc děkuji . Děkuji za slevu na další kabelku a určitě využiju. Přeji vám další krásné nápady a jsem ráda, že takoví výrobci jsou a dělají nám radost. Zkusím vytvořit nějakou fotku a pošlu. Světlana
 
Dobrý den, balíček dnes přišel v pořádku. Batohtaška je úžasná! Již delší dobu okukuji Vaše výrobky a čekala jsem precizní provedení, ale je to až nadočekávání! Opravdu krásná ruční práce. Moc děkuji a přeji hodně inspirace do dalšího tvoření...! (teď na chvíli zapomenu, že jsem tašku viděla a budu se radovat znovu - pod stromečkem :-). Krásné dny přeji, Magda 

24. 8. 2019

Dobrý den Ivo, moc se omlouvám, že píši až teď. Kabelku již nosím a jsem z ní nadšená. Přesně sedí, velikost akorát pro mě. Opravdu je skvělá. Moc děkuji za trpělivost a moc se těším až si na jaře objednám letní kabelku.

Moc děkuji přeji krásnou a úspěšnou tvorbu
Lenka

2. 8. 2019

Dobrý deň Iveta,
Taška mi práve dorazila a je že wouuu perfektná. Priznám sa trochu som sa bála, už mám asi 2 hand made tašky -látkové a sú fakt o ničom. A dlho som zvažovala či investujem do koženej, no nakoniec z objektívnych dôvodou som sa rozhodla pre vašu (priznávam že hlavne kvôli cene, ale aj dizajn zavážil). No vidím že som sa rozhodla dobre, taška je fakt mega, materiál, spracovanie, vôňa.. naozaj ďakujem z celého srdca ❤

Ešte raz ďakujem a prajem veľa radosti z tvorby! Alena

26.3.2019 

Dobry den, kabelka je skvela, koupime ji se sestrami nasi mamce :) At se dale dari! PK

7.9.2018

Dobrý den,děkuji za tašku,jako vždy je úžasná.Hezký den.Pavla

6.9.2018 

Moc děkuji, je to úžasný, kudy chodím tudy chválím a dělám reklamu :-). Jsem z ní naprostosto nadšená!!!

14. 8. 2018

Mila pani Ivo,

Dnes mi kurier doniesol balicek s taskou. Chcem vam povedat, ze v zivote som mala vela tasiek, ale tato vasa je proste najkrajsia a najlepsia na svete. Je nadherna a som velmi hrda, ze mam doma kus nadhernej rucne usitej tasky.
Velmi pekne dakujem za vasu krasnu pracu. Ukazem ju aj mojej mamine, ak by sa jej pacila, este jednu taku istu si u vas objednam k vianociam.
Zelam vam krasne dni a nech sa vam dari.
Mate zlate ruky :-).

Lucka

15.6.2018 

Dobrý den, tašku jsem si dneska vyzvedla na poště. Cestou jsem úplně hořela zvědavostí. Ale skutečnost předčila má očekávání. Taška je skvostná. Jak už jste asi musela mnohokrát slyšet, Láska na první pohled a vyzkoušení. Moc Vám děkuji, Vám i všem z Vaší díly. Už se těším až ji vynesu :-) Už se koukám po další krásce. Mějte krásné dny, Šárka

7. 6. 2018

Dobrý den Ivo.
No jsem z tašek nadšená. Teď furt tahám tu tmavě hnědou :-) Přesně tyhle typy miluju. Velká taška, která toho dost unese a žádné zbytečnosti na ní. Čistota, elegance. Kombinaci hnědé s červenou mám moc ráda. Jen se zeptám. Je to ta tmavě hnědá, nebo je to nějaký světlejší odstín? Pokud je to ta dark brown tak to bude pecka. Ale ona to bude pecka i když to bude jiný odstín. :-)
Lucka

23. 5. 2018

Milá paní Ivo, chci Vám poděkovat za rychlé dodání tašky, včera dorazila a dnes už jsem s ní vyrazila do práce. Mám z ní radost, je nejen krásná, ale i praktická. Kolegyně si hned všimly a velmi chválily! Tak Vám mockrát děkuji a přeji Vám krásné léto - to moje Vaše pruhovaná taška určitě prozáří. Vaše Olga

14. 5. 2018

Dobrý den,

kabelku jsem si dnes ráno vyzvedla a je nádherná! Moc děkuji :-)

Už se těším, až ji oficiálně dostanu v sobotu od kamarádek k narozeninám a začnu ji všude nosit! :-DMějte se krásně, Iva 
 

Dobrý večer,

chtěla bych Vám i touto cestou poděkovat za velmi vydařenou kabelku, je opravdu dokonale zpracovaná a ten materiál je úchvatný!!! Budu se o ni pečlivě starat a dělat Vám živou reklamu:-) Obdivuji Vaši práci a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a stálou radost z tvorby:)

Pavlína

Zpráva ze dne 25.3.2018 

Dobry den, moc dekuji za zaslani tasky, v poradku jsem ji obdrzela. Musim vam napsat, ze me taska naprosto nadchla. Casto byva celkem velky rozdil mezi fotkami a realitou, ale v tomto pripade je taska v realu snad jeste hezci nez ve skutecnosti. Opravdu jsem nadsena a jsem rada, ze i v teto dobe je stale mozne koupit produkty mimo velkovyrobu z Ciny. Doufam, ze se vam bude darit i nadale, uz jsem kontakt predala dalsim dvoum kamaradkam. Preji hezke Velikonoce, Olga

Dobrý večer,

chtěla bych Vám i touto cestou poděkovat za velmi vydařenou kabelku, je opravdu dokonale zpracovaná a ten materiál je úchvatný!!! Budu se o ni pečlivě starat a dělat Vám živou reklamu:-) Obdivuji Vaši práci a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a stálou radost z tvorby:)

Pavlína

Zpráva ze dne 15.2.2018 15:54:16

Dobrý den,kabelka je už u mě a je nádherná,mám už od Vás stejný kousek,ale v jiné barvě,děkuji a mějte se krásně:-). Danka

Milá paní Ivo. Nikdy jsem neměla tak krásnou kabelku! Prostě T.O.P. Čokoládová nádhera. Moje dosavadní (mám jen jednu) okamžitě skončila ve skříni degradována na tašku dceřiných kecek na tělocvik.

Paní Ivo, ještě jednou moc děkuji , i za to, že vyrábíte...

Zpráva ze dne 8.2.2018 

Dobrý večer, Ivo. Taška dorazila již včera a je krásná!!! Udělala mi velikou radost a moc Vám za ní ještě jednou děkuji :))). Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a ať se Vám daří. Hezký zbytek večera, Katka

Zpráva ze dne 28.10.2017

Dobrý večer, teprve nyní se dostávám k PC abych vám poděkovala za skvělou tašku, která dorazila obratem.
Děkuji velmi a budu se těšit zase příště :-)Lenka
 
Zpráva ze dne 6.2.2018 14:30:12

Milá Ivo, děkuju moc, taška krásná, moc se líbila... a taky dáreček k tomu těším na další nákup u Vás S pozdravem Bára

9. 10. 2017, 20:34

Dobrý večer paní Iveto,

staršně moc děkuji za kabelku. Je opravdu úžasná a veselá, přesně jak jsem si přála :-) Konečně jsem se k ní dnes dostala a zítra už jde se mnou do práce :-)

Děkuji a přeji hezký večer/den, Michaela

 
Zpráva od nakupujícího 08.10. | 21:06 
 
Dobrý den,opět jsem se zamilovala.Těším se na další krásnou Lásku od Vás.
Jinak mě potěšilo, že si na mě pamatujete a já se Vám musím přiznat, že Vaše tašky nosíme s mužem-již manželem:-) moc rádi. Mám i jiné, ale tu od Vás nosím prakticky nonstop i mé okolí je z ní nadšené, já ovšem nejvíc. Praktická, krásná, originální...a nastal čas pořídit si další. Oceňuji, jak se stále posouváte dopředu a zkoušíte jiné typy, látky, nově i batohy. Celý Váš tým je skvělý, klobouk dolů a náruče otevřené taškám Láska:-) Pokud mi dorazí do pátku, hned ji vyvezu do sklípku na Moravu, ať si se mnou užije:-))).
Moc za vše děkuji.
 
S pozdravem Káča

 Zpráva ze dne 18.8.2017 11:46:48

Dobrý den, před časem jsem si u Vás objednala tašku. Až dnes se dostávám k poděkování. Taška ja nádherná a nedám jí z ruky!! Děkuji Vám a gratuluji k perfektní práci! Zdraví Bára

Zpráva ze dne 25.6.2017 06:32:53

Dobrý den, tak to tedy trvalo dlouho - (dobírková částka bývá připsána na účet asi po 10 dnech). To mě mrzí, že jste tak dlouho čekala na peníze. Já už se pyšním krásnou kabelkou a jsem z ní naprosto unesená! Nejen, že je moc hezká, ale i úžasně prakticky uspořádaná! Moc a moc děkuju a přeji ať se Vám daří. Budu dál sledovat Vaše stránky a těšit se, že zase nějakou krásku od Vás objednám! Krásné letní dny! Lucka
 
Zpráva od nakupujícího 17.06. | 12:53 
 
Krásné sobotní odpoledne,paní Ivko,
balíček s parádními kabelkami dnes dorazil. Pánové z PPL to na mne zkoušeli včera (byla jsem v práci), poprosila jsem je o doručení dnes. Odvolala jsem se na naši domluvu a bez řečí tedy doručili dnes .-) Obě kabelky jsou skvělé, myslím si, že budeme velké kamarádky. Dárek k nákupu, folklorní batůžek mne taky velice potěšil. Léto bude aspoň pestřejší :-)
Paní Ivko, ještě jednou moc děkuji za vše a přeji pohodové léto, plné prima zážitků, setkání a inspirace.
Z Kožušan srdečně zdraví Jana

Zpráva ze dne 5.6.2017 

Dobrý den paní Ivo, od pátku jsem se dostala k počítači až dnes. Taška ke mně dorazila v pátek chvíli před odjezdem na výlet. A jsem moc ráda, že jsem ji měla sebou. Taška je naprosto úžasná, krásná a prostorná. Mnohokráte Vám děkuji za vstřícnost ve změně podšívky, v rychlosti dodání... Děkuji, děkuji, těším se na další spolupráci Mějte se krásně Eva

Dobrý den, paní Ivo,

dnes jsem se rozhodla, že si u Vás objednám zcela červenou tašku z WAXED COTTON. Moje parametry znáte - XL, uzavírání na zip, keys system, velká na šíř a ucha tentokrát v barvě camel a v délce "do ruky". A to všechno proto, že to prostě umíte natolik báječně, že nejsem ani schopná, natož ochotná si vůči Vaší tvorbě vypěstovat byť jedinou účinnou ochrannou látku.

Moc se těším, Helena

Zpráva ze dne 24.5.2017 

Dobrý den, moc děkuji za kabelku, dnes dorazila, je to kabelka snů :-). Byla jste rychlejší než moje platba, ale už jsem to napravila a peníze poslala. Mějte se krásně, ať se Vám i nadále daří :-). Jana
 
Zpráva ze dne 21.5.2017 
Dobrý večer, sice se zpožděním, ale moc děkuji za úžasnou tašku, hrdě ji nosím a cítím se s ní svěle, děkuji jana

A vzkaz od pruhované OLD LABEL - u Heleny se Červená nebude mít vůbec špatně.

Zpráva ze dne 23.3.2017 22:24:20

Vaše tašky, to je opravdu láska na první pohled. Nejtěžší bylo vybrat si jednu. Brouzdáním po fleru Vás znám již dlouho a nyní mě nakopl rozhovor s Vámi. Velice Vám fandím a moc se těším na první tašku :o) Romana

Zpráva ze dne 23.3.2017 15:56:19

Děkuji za rychlé potvrzení - musím říct, že Vaše tašky jsou láska na první pohled, předtím jsem o Vás vůbec nevěděla, až když jsem si dnes přečetla rozhovor s Vámi... Takže se moc těším na tu "svoji". Peníze jsem právě převedla, snad k Vám dorazí brzy. Ať se Vám daří! S pozdravem olga

Zpráva ze dne 3.4.2017 

Taška byla dnes doručena. Děkuji je vážně moc krásná. Láska na první pohled :-) Přeji hezký den a spoustu dalších spokojených zákazníků. Navrátilová

Dobrý den Ivo,

taška dnes dorazila. A musím napsat, že je to úplná BOMBA! Nádherná, skvělá, krásná :-), ani jsem netušila, jak parádní doopravdy bude.

Ještě jednou díky moc a ať se Vám daří

Krásný den

Eva

Zpráva ze dne 27.3.2017 18:57:21

Zdravim Vas, tasky dorazily, jsou kraaaasneeeee! Maminka okamzite ukazovala pres Skype. Naproste nadseni! A moc dekujeme za mily darecek! Mejte krasny zbytek dne :-)
21nada 2.3.2017 

Kabelka mi dnes přišla a je super. Uvažuji o tom, že si od vás objednám ještě nějakou na léto. Ať se vám daří stále vyrábět tak vkusné věci. Svobodová N.Zamilovaný pohled

Zpráva ze dne 10.3.2017 

Tak už mám kabelku doma, je bombastická!!!! V práci sklidila obrovský úspěch.Moc Vám Ivo děkuju, už vím, co si budu přát na Vánoce :)) Mějte se hezky Petra

Dobrý večer, paní Ivo

dnes přišla poštou vaše Krasavice. Teď jsem si ji tady v tichu a klidu rozbalila....a jsem moc šťastná, že jste ji ušila!!! Je nádherná a voní... Ta látka - radost se dotýkat....je úžasně pečlivě ušitá- pečlivé ušití za milimetr....detaily s koženými podložkami...pečlivě našité kapsy zajištěné proti vytrhnutí....roztomilý látkový detail na konci zipu...olemování kapes látkou...a ta látka!!!

Krásně mi sedí přes rameno i kolem těla!

Je pro mě vždy těžké něco kupovat přes internet, protože si to nemohu ošahat, přivonět - a vždy dlouho váhám. Ale toto byla láska na první pohled a nemohu uvěřit, že mi tu teď sedí na klíně -mám velikou radost!! - v úterý si ji nadělím k svátku- rodina už ví, že jsem si dárek už objednala, ale budou to mít jako překvapení - bude to úplně naopak!!

Paní Ivo, doufám, že vám už přišly ty peníze! Dejte mi prosím vědět, zda-li je vše v pořádku...

Ještě jednou děkuji - nejen za bleskovou rychlost dodání, ale i za ochotu poslat fota, a hlavně za vaši lásku k šití!!!

Přeji vám ať vám ruce a srdce slouží...

S láskou

Kateřina A.

Zpráva ze dne 8.2.2017

Taška se tu na mě směje. To je opravdu metelesku blesku! Děkuju! Krásná. Přesně takovou chci a potřebuju. A jak jsem řekla - peníze neřešte. Myslím, že se brzo zase potkáme... mávám HH.

Zpráva ze dne 20.2.2017 

Dobrý den, paní Ivo, taška na míru a podle přání...je prostě senzační. MOC DĚKUJI. h

Zpráva ze dne 23.2.2017 

Milá paní Ivo, já převelice děkuji. Taška je fakt moc krásná, jsem moc ráda, že jsem neotálela a objednala si ji :-). Doufám, že jí nebudu při nošení dělat ostudu. Díky a ať se Vám nadále daří s vašimi výrobky dělat radost! Martina

Zpráva ze dne 23.2.2017

Paní Ivo, dnes jsem si vyzvedla kabelku,je krááásná-už se těším na léto až ji budu nosit.Ať se vám ve Vaší dílně i nadále daří a máte stále tak nápadité výrobky. S pozdravem Iva Házová

 

Zpráva ze dne 27.2.2017 

Dobry den,moc Vam dekuji;-)kabelka je NADHERNA!Naprosto dokonala!takze jeste jednou moc dekuji za kabelkovou radost a mejte se;)Petra

 
 
 
02.02.
Dobrý den,
já jsem si u Vás nějak před dvěma týdnama kupovala černou tašku Marylin 6 a píši teda až teď, ale chci Vám moc poděkovat za skvělou práci. Taška se mi opravdu líbí, měla jsem trochu strach ohledně té velikosti, když to kupuji přes internet, ale je parádní. taška se mi fakt líbí a jsem strašně ráda, že jsem si ji opravdu koupila. ten keys system se mi zprvu moc nezdál, ale je to fakt užitečný a všechno je jen o zvyku.
Děkuji moc a přeji hodně síly a nápadů do dalších kabelek s Duší!
Katka Plisková.

17.1.2017 Dobrý večer, jsem úplně nadšená, taška je nádherná, detailně zpracovaná, no úžasná. Přemýšlím ještě nad další:)) Díky moc, Radana Lazarová

Dobrý den, paní Houdková

včera mně byla doručena taška z individuální zakázky a ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělou práci. Taška je nádherná, originální, kvalitně vyhotovená. Nadchnul mě i detail ve formě koženého loga/Vaší značky na popruhu. Barvy jsou moc hezké a příjemně dohromady ladí. Jsem spokojená a nadšená. Teď ještě začínám šetřit na nějakou malou tašku (crossbody, "psaníčko") :-).Přeji Vám krásný den.  

Štěpánka

Dobrý den Ivo, úplně jsem Vám zapomněla napsat, jak moc je taška od Vás úžasná, nosím ji denně a zamilovala jsem si ji :-) Moc za ní děkuji! Je krásně zpracovaná, zbožňuji systém na klíče...prostě skvělý střih i látky. Přeji Vám hodně inspirace a spokojených zákaznic. Pěji na Vás ódu kudy chodím, doporučuji kamarádkám. Mějte se krásně a věřím, že se zase někdy ve Vašem obchůdku objevím :-) Markéta

Paní Veronika si objednala tašku na kočárek. Její reakce a fotky.... Moc moc děkuji!!!!!

 "Dobry den,tak taska me uplne odzbrojila,je totalne senzacni,strasne dekuju. Veronika"

        

 Další fotky, dnes od milé Táni, zakázková WAX. Opravdu super!!!

 Děkuji převelice zákaznici paní Daně za fotku s taškou Laura.

 
moc děkuji za nádhernou tašku. Mám ji jako dárek, ale nejspíš dlouho neodolám a koupím si nějakou i pro sebe. Je opravdu dokonalá.

31.3.2016 | sromar 

Johana Dolejšová9.3.2016 20:53

Dobrý večer paní Ivo,

moc Vám děkuji za krásný balíček i za překvapení-peněženku. Udělala jsem si u Vás radost! Všimla jsem si, že budete prodávat u Národního divadla, snad mi to vyjde a přijdu se podívat.

 
Precizní zpracování, rychlé a milé jednání. Každá žena by měla mít nějaký kousek z nabídky paní Ivy.
9.3.2016 | Lhenická
 
Zpráva od nakupujícího 08.03. | 17:52 
 
Dobrý večer. Včera dorazila taška Marilyn. Je to jedna veliká krása. Konečně někdo šije originální,vkusné tašky s nápadem. Souhlasím s paní že Vaše stránky jsou antidepresivní. Potěší oko,pohladí na duši. Krásné, úspěšné dny. Mohačová Taťána
 
Zpráva od nakupujícího08.03. | 09:38 
Dobrý den,

děkuji moc!! Taška je skvělá, už ji mám dnes v práci! Děkuji Vám.
Hel. Pavliková

------------------------------------------------------------------------xxxxx

O NÁS

TAŠKY S TRADICÍ DO MODERNÍHO PROSTŘEDÍ

Dílna autorské ruční tvorby ART-YVAH 

RUČNÍ VÝROBA DÁMSKÝCH, PÁNSKÝCH A UNISEX KABELEK A TAŠEK DLE AUTENTICKÝCH STŘIHŮ S DODRŽENÍM KONSTRUKČNÍCH DETAILŮ I TRADIČNÍCH TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ, RUČNÍ ZPRACOVÁNÍ KŮŽE. CTÍME TRADICE ČESKOSLOVENSKÝCH TEXTILEK I ZAHRANIČNÍCH MATERIÁLŮ S HISTORIÍ

 Československá dílna ART-YVAH se těší oblibě zákazníků již od roku 1998. Iveta Houdková - rodačka ze Žiliny po absolvování vysoké školy následovala manžela do Brna. Toto československé spojení se odráží napříč i její autorskou tvorbou. Zejména československé tradiční materiály, výrobní postupy a poctivá ruční práce se převtělují do originálních výrobků nadčasového vzhledu a vysoké kvality. Nápaditá kreativita s autentickým rukopisem je linií malých kolekcí, či výrobků dokonce pouze v jednom exempláři. Každá z kabelek či tašek je řemeslně zpracována, každá prochází pečlivou kontrolou, aby se k vám dostal nejen designový ale i ojedinělý originální výrobek k dlouhodobému používání.

Výrobky mají označení původnosti z dílny ART-YVAH.

Začátky

V roce 1998 - 2010 tašky z potahových látek s potisky ručně vyrobenými autorskými razítky či šablonami

AUTORSKÝ RUČNÍ TISK

STYL-KABO

STYL-KABO

 kožešinové tašky s ručně kovanými komponentami - veletrh v Petrohradě

KOŽEŠINA PETROHRAD

Současnost

V roce 2011 dostala dílna nabídku vytvořit menší kolekci autentických tašek z 50. let pro hudební festival REAL GONE. Nová inspirace v původním způsobu tvoření, nová Láska a směr dílny! Dostali se k nám skvosty z bývalých textilek Jitka Jindřichův Hradec, Moravolen Šumperk, Samson Lysice a tak naše zákaznice si můžou nakupovat originální a kvalitní tašky a kabelky z textilních materiálů vyrobených ještě v Československu, dotýkat se kvalitní usně provoněnou včelím voskem, být nositelkami tradice, která je nadčasová a krásná. 

Po čase jsme vykročili až k oceánu a rozšířili tak nabídku o další tradiční materiály s vepsanou historií. Vedle tradičních českých materiálů používáme původní anglický materiál WAXED COTTON. Díky svému vzhledu a vlastnostem se WAX COTTON stává v naší dílně materiálem č. 1. 

WAX COTTON

Díky důslednému výběru textilních materiálů, sedlářských usní, profesionálnímu zpracování a srdci na dlani naše LÁSKY splňují nejen estetické a funkční požadavky, ale i nároky na dlouhodobé používání a snadnou údržbu. 

Kůže - vysoká kvalita sedlářských usní v přírodní barvě, nebo v široké škále barevností

Zpracování kůže - ruční několikanásobné voskování včelím voskem s lanolínem s dodržením původních pospupů

Textilní materiály - zejména českých výrobců, nebo i zahraničních výrobců s dlouhodobou tradicí.

Komponenty - výhradně kovové vysoké kvality

 MÉDIA

Rozprávění s panem Berkovce o tom, jak se minulost a přítomnost spojily k vytvoření TAŠEK S TRADICÍ DO MODERNÍHO PROSTŘEDÍ.

NATÁČENÍ S PANEM BERKOVCEM

 

Dílna představena v pražské TV Metropolis

------------------------------------------------------------------------xxxxx

OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

 

 
 

 Jitka Foralová - Zpráva ze dne 18.11.2015 11:59:29

Dobrý den, děkuji za milou zprávu a dárek :). S taškou jsem velice spokojená. Je veselá, barevná, hravá, originální, proto jsem si ji koupila na letní nošení. Všem se opravdu moc líbila a musím říct, že všude sklízela úspěch. Nosí se velmi dobře. Velice oceňuji zejména to, že se do ní vejde formát A4 a i tak jde zapnout a pak odepínatelné ucho přes rameno. Je velice praktická! A musím se přiznat, že už delší dobu uvažuji o nákupu nějakého "zimního ...

 

martinasvabova - Zpráva ze dne 18.11.2015 11:30:23

Dobrý den, moc děkuji za nabídku, určitě ji zvážím. S taškou jsem sklízela velké úspěchy celé léto, zejména když jsem k ní přidala lehce námořnický outfit. Přesto, že jsem ji nosila docela často, je pořád jako nová, takže jsem naprosto spokojená. S pozdravem Martina

 

Cybžgoun - Zpráva ze dne 13.11.2015 20:37:22

Dobrý večer, velice děkuji za milou pozornost. Taška slouží bezvadně! Již se mnou mnohé zažila a má řadu obdivovatelů v blízkém i širém okolí! Přeji krásné podzimní dny.

 

MHR  -Zpráva ze dne 12.11.2015 13:41:42

Dobrý den, děkuji za milou zprávu a za bonusový kupon. Tašky od Vás jsou "k neutahání", moc je chválím a šířím Vaši práci. Už delší dobu přemýšlím nad taškou pro syna. Dívala jsem se do pánské nabídky, ale hledám něco menšího, ideálně kolem 25 cm na výšku i šířku. Moc se mi líbí WAX CUBE, jen jsou trochu větší než by si syn představoval. Popřemýšlím a ještě se ozvu. Zatím přeji hezký den! M. Hromádková

 

maxoiv -Zpráva ze dne 11.11.2015 22:33:35

Dobrý večer Ivo, děkuji za kuponek, je to moc milé :-). Taška slouží, vše je na svém místě, zatím jsem ji čistila jednou z venku, vodou s mýdlem a vše je i nadále v pořádku :-). I druhá taška od Vás je moc fajn. Jsem s oběma spokojená :-). Přeji pěkné dny Iv.

 

Kateřina Říhová - Zpráva ze dne 12.11.2015 08:44:38

Dobrý den, moc vám děkuji za kupón. Taška byl úžasný kup, celé léto jsem ji denně nosila, což si myslím mluví za vše :-)Také si ji pak koupila maminka a sestra:-) Určitě se u vás po něčem poohlédnem. S pozdravem kateřina Říhová Hluk
 
Betkaaa  - Zpráva ze dne 12.11.2015 09:34:40
Dobrý den Ivo, děkuji, mám vyhlídnutou jednu pro manžela. S taškou jsem spokojená (velikost, tvar, materiál, zpracování) :-) Pěkné dny, Bětka 

zuza110 - Zpráva ze dne 9.11.2015 17:13:19

Vazena pani Ivanko,velice dekuji za darek.Taska slouzila prevazne pres leto a sice je to takova "bordel" taska,ale nadherna a me se proste libi a vsechno se do ni vejde a dokonce neni ani zaspinena.MEJTE SE NADHERNE Zuzana 

 cassiopeia - Zpráva ze dne 9.11.2015 18:54:09 

Milá paní Ivo, se slevovým kuponem jste mne velmi potěšila a tedy neváhám a raději využívám hned, než mi tento krásný kousek někdo jiný "vyfoukne". Obě kabelky, které již od Vás mám, patří k mým oblíbeným. Jsou krásné a elegantní, ale taky neuvěřitelně odolné a maximálně praktické. V tom je jejich velké plus. Ještě jednou moc děkuji a těším se na nový kousek od Vás. Příjemný večer přeje Vaše spokojená zákaznice Mirka 
 
Dobrý večer, Ivo,moc děkuji za milý dopis a slevový kupón.S vašimi taškami (mám dvě - Gregoy a potom jste mi na přání šila menší tmavomodrý proužek s červenými uchy a popruhy) jsem nadmíru spokojená, jiné kabelky nenosím a těším se, jak si od Vás pořídím další parádní kousek, tašky drží tvar, kožené popruhy nepouští, pěkně se nosí a kabelky mám na opravdu každou příležitost - Gregoy nosím denně do práce, menší, když jdu někam s kamarádkou, do školy, do divadla (minulou neděli jsem menší kabelce odepla popruh a vzala ji do Karlína na Carmen - nezávisle na sobě mi ji pochválily dvě dámy... )

Moc Vám za ně děkuji a přeji spoustu energie, inspirace a chuti do další tvorby

S pozdravem a přáním všeho dobrého Veronika Štětková

 

nakupující rosa7 - 
Zpráva ze dne 8.11.2015 20:45:14
Dobrý večer Ivo, děkuji Vám za slevový kupon, pořídím dárek mamince. Koupila jsem u Vás už tři tašky a všechny nosím, tato zelená je ale má nejoblíbenější. Unese knihu a pití, hodí se ke všemu. Snad bych jen ocenila větší zip, občas ho hledám. Modrá taška je větší, nosím v ní cvičení. Červenou tašku se učím nosit, protože nejsem zvyklá na tašky bez delších popruhů. Všechny tři mám ráda a často si vzpomenu na vaši dílnu a kulaté barevné ...

 R.I.M.  Zpráva ze dne 9.11.2015 10:06:49
Milá paní Ivo, děkuji za kupón,určitě využiji, taška je skvělá, hodně jsem ji využila přes celé léto a přesto je stále jako nová, opravdu perfektní práce! Také Vám přeji krásné dny a spoustu úspěšné tvorby. Milena
 
  Marie Koutová Zpráva ze dne 9.11.2015 11:38:16
Dobrý den, děkuji za kupón. Taška je skvělá, nosím ji neustále. Je perfektní stylem i kvalitou a vejde se do ní snad všechno. S pozdravem, Marie

 Samer Alwan 
Zpráva ze dne 9.11.2015 11:59:48

Dobrý den paní Houdková, Díky za kupon. Blíží se Vánoce, takže ho možná využijeme:) Přítelkyně je s taškou velmi spokojená. Chtěl bych se zeptat: nevíte o někom (případně neděláte to sama), kdo plete nebo háčkuje na zakázku? Potřeboval bych uháčkovat čepici podle fotky...je to dárek. S pozdravem, Samer Alwan

 

 Zpráva ze dne 29.10.2015 21:57:25

Dobrý večer, srdečně Vám děkuji za Vaše, nyní již radostně moje, kabelky a dárek, který jste mi poslala. V práci už o Vás ví všichni, jistě se roztrhne další smršť objednávek... Moc bych Vám to přála. Brzy opět navštívím Váš obchod a jistě znovu nakoupím. Děkuji za Vaše nápady a Vaši šikovnost s jakou inspirace uvádíte k životu. Zuzka

Dobrý večer, paní Ivo

dnes přišla poštou vaše Krasavice. Teď jsem si ji tady v tichu a klidu rozbalila....a jsem moc šťastná, že jste ji ušila!!! Je nádherná a voní... Ta látka - radost se dotýkat....je úžasně pečlivě ušitá- pečlivé ušití za milimetr....detaily s koženými podložkami...pečlivě našité kapsy zajištěné proti vytrhnutí....roztomilý látkový detail na konci zipu...olemování kapes látkou...a ta látka!!!

Krásně mi sedí přes rameno i kolem těla!

Je pro mě vždy těžké něco kupovat přes internet, protože si to nemohu ošahat, přivonět - a vždy dlouho váhám. Ale toto byla láska na první pohled a nemohu uvěřit, že mi tu teď sedí na klíně -mám velikou radost!! - v úterý si ji nadělím k svátku- rodina už ví, že jsem si dárek už objednala, ale budou to mít jako překvapení - bude to úplně naopak!!

Paní Ivo, doufám, že vám už přišly ty peníze! Dejte mi prosím vědět, zda-li je vše v pořádku...

Ještě jednou děkuji - nejen za bleskovou rychlost dodání, ale i za ochotu poslat fota, a hlavně za vaši lásku k šití!!!

Přeji vám ať vám ruce a srdce slouží...

S láskou

Kateřina A.

Dobrý den, Ivo, taška dorazila v pořádku. Konečně VELKÁ taška pro mého muže :-)Před jedenácti lety jsem si v jednom butiku na brněnském Nám. Svobody koupila za tehdy pro mě "nekřesťanské" peníze kabelku s modrým květem. Prostě jsem ji musela mít. Značka Art-Yvah. To jste také Vy, že? Taška skvěle zdobí a slouží dodnes. Děkuji a zdravím Vás, Kateřina

Zdravím Vás paní Houdková a celou Vaši dílnu.Vaše nová kolekce Old & Label s květy a ptáčky a motýlky - plus samozřejmě ta nádherná kombinace námořních kabelek - je tak krásná :) Je veselá, člověčí a velice pozitivní :) Ráda k Vám chodím nakukovat. A teď ještě radši :) Provedení květů, ptáčků a motýlků vykouzlí hned úsměv. Děkuji moc.Přeji moc krásný den a spoustu další veselé a hlavně pozitivní pozitivní tvorby a s tím i spoustu dalších zákazníků :)

Modré Slunce

 

Moc pěkná taška a velmi ochotná paní, nebyl problém domluvit se na dodatečné úpravě a paní mi vyšla vstříct a doručení proběhlo velmi rychle. 13.2.2014 | girasol

supr obchod-spokojenost 12.2.2014 | radkastojka

Moc pěkná taška, doporučuji. 4.2.2014 | HelenaG

Děkuji za krásnou tašku, muži udělala radost :) 30.1.2014 | lotosovykvet

MOC PĚKNÁ A DOBŘE VYPRACOVANÁ - DĚKUJI !!! 30.1.2014 | Sabasa

Děkuji, rychlé zaslání, mohu doporučit. 28.1.2014 | Severová

Naprosto perfektní taška a velmi ochotná prodávající:)Děkuji 15.1.2014 | honysek

Skvělá komunikace a veliká ochota. Prodejkyně se mi sama ozvala poté, co jsem začal sledovat brašnu, na kterou ji v danou chvíli došel materiál a nabídla alternativu s možností úpravy potisku - po rozsáhlejší komunikaci byl potisk brašny modifikován na základě mých specifických představ (do potisku na klopě byl včleněn nápis - pseudonym mého bratra). Navzdory individuální úpravě bylo celkové vyřízení objednávky a dodání zboží velmi rychlé. Vřele doporučuji! 6.1.2014 | Falkon.Nightsdale

Veľmi príjemný obchod, LÁSKA vyhovela mojmu vlastnému návrhu, obchod bol rýchly, komunikácia viac než príjemná. Možem iba doporučiť! 30.12.2013 | babasu

Ochotná milá prodávající, kabelka je super. Doporučuji. 21.12.2013 | Imaginarel

Skvělá komunikace, rychlé zaslání, nádherné zboží!!!!! Děkuji! 21.12.2013 | mikulaskovalenka1

moc dekuji a dekuji 19.12.2013 | kvetina

Krásná taška a dorazila nečekaně rychle. 11.12.2013 | morgiana

Taška je opravdu krásná, velice mě potěšila. Velmi ochotni upravit dle mých potřeb. Děkuji za skvělý obchůdek. 11.12.2013 | vkulisek

VELIKÁ SPOKOJENOST! Taška je úžasná a obchod proběhl velice rychle. děkuji moc 10.12.2013 | grifa30

Všechno v nejlepším pořádku,jsem velice spokojena.Doporučuji tohoto prodejce všem. 6.12.2013 | ajaxa33

Uzasna kabelka, velice mila prodavajici. Velika spokojenost:)) dekuji a tesim se na dalsi. 5.12.2013 | aurora006

Jsem nadmíru spokojená :-). Doporučuji všem "nestádním" typům, výrobky jsou vážně nevšední. 19.11.2013 | vanand0

Jsem nadmíru spokojená :-). Doporučuji všem "nestá Krásná práce, skvělá komunikace a vřelý přístup. ♥ 20.11.2013 | Soulself

Tašky " nestádním" typům, výrobky jsou vážně nevšední. 19.11.2013 | vanand0

Taška je velmi pěkně vypracovaná,prodejce mimořádně vstřícný a ochotný. Děkuji a všem doporučuji. 20.11.2013 | zdenka524

... a mnoho dalších ....

Způsob dopravy
PPL - BALÍK DO RUKY, nebo Česká pošta OSOBNÍ ODBĚR - BRNO, LELEKOVICE
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od LÁSKA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--