Domů Profil prodejce Laura9
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 17 hodin.
  • Uherské Hradiště, ČR
  • 417 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (225) 100%
Nadšenci: 990
Aktivita: aktivní
Prodáno: 417
Registrace: 3.2.2008
Město: Uherské Hradiště
Stát: ČR

Laura9

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás ve svém obchůdku spolu se svým andělem!

 

 

Už kdysi dávno ve mně dřímala touha různé věcičky předělat k obrazu svému - tak jsem tedy šila, malovala na textil i jinam a ..... No a asi před nějakou dobou jsem zabloudila na internetový server Dáma. Poznala jsem spoustu  báječných tvořivých duší a tak nějak postupně jsem začala vyrábět, tehdy už spíše šperky, ve větší míře - nejdřív jen pro vlastní potěchu. Následovala rodina, přátelé, známí..

A pak, pak si někdo můj šperk poprvé koupil!  Později jsem udělala výstavu a na podzim vložila své první výrobky sem na Flér.  Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí, jak mezi prodejci, tak i mezi mými zákaznicemi.

V těch začátcích mi dělalo potíže, když jsem vytvořila nějaký zajímavý šperk, pustit ho dál... Chtěla jsem ho mít pro sebe. Ale postupem času jsem přišla na to, že mi dělá daleko větší radost, když se ta moje radost z tvorby šíří dál. Občas se o svých špercích po čase dozvídám a jsem potěšena tím, že to jsou dobré zprávy.

V mé tvorbě se objevily nové pájené a tepané šperky z mědi. Chci vám ale dnes představit jeden můj výrobek, šperk kapku větších rozměrů. Visí na stěně v mé knihovně, která teď sídlí v krásných rekonstruovaných prostorách v UH - Mařaticích. Jsou to hodiny, které mi teď odměřují pracovní čas...

Jedna hadí ukázka(o:

Moje šperky jsou různorodé. Na první trojici obrázků vidíte spojení drátu, skla a minerálů.

 

Dále jsou zde výtvory, ve kterých se snoubí ušlechtilé materiály s dřevem - mou velkou láskou. Dřevíčka si opracovávám sama podle toho, co ten který šperk vyžaduje...

 

Ve třetí trojici jsou šperky, které spojují všechny mé oblíbené materiály - tedy drát, sklo a minerály s krásným lesklým hedvábím.

 

Ucelenou kolekci tvoří čtvero ročních období - The Four Seasons...

 

Ráda vymýšlím stále nové věci. Při samotném "procesu" nevidím - neslyším...  Opravdu mne to natolik pohltí, že se mi často stane, že zvednu hlavu od hotového výrobku a s překvapením zjistím, že je půl druhé. Tedy v noci.(((o:  Doufám, že to zaujetí je na mých špercích vidět. Prostě mě to moc baví...

Tak se rozhlédněte, pobrouzdejte v mém obchůdku a pokud vás něco osloví, udělejte si radost! 

Pokud vás zaujme některý šperk v prodaném zboží, ráda vytvořím šperk pro vás v podobném duchu.

Nenašli jste přesně to pravé, ale zdá se vám, že můj styl šperků vám sedne? Vytvořím šperk přesně pro vás.

Líbí se vám náhrdelník? A chcete soupravu? Báječný úkol!

Nebo obráceně? Prostě chci říci, že pokud mám příslušný materiál, vše je možné...

Způsob dopravy
Česká pošta - posílám zboží v bublinkové obálce nebo v krabičce - v případě náramků. Budu moc ráda, když mi dáte vědět vnitřní poštou, zda vám šperk v pořádku dorazil.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Laura9

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--