Domů Profil prodejce LeBarbora
Barbora Lebdušková
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 9 - Miškovice, ČR
  • 498 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (141) 100%
Nadšenci: 367
Aktivita: aktivní
Prodáno: 498
Registrace: 16.2.2012
Město: Praha 9 - Miškovice
Stát: ČR

LeBarbora

/ Prodávající
Novinky
631138
13.6.2017 Nové látky na meditační polštářky, obaly na jógamatky, ale i šaty, sukně,.... nabízím zde ve fotogalerii:
https://www.fler.cz/fotog...

Vážení zákazníci,

vítejte v mém obchodě.

Nabízím zejména šité výrobky a šití vysloveně na zakázku dle Vašeho přání.

Například obaly-tašky na podložky na jógu, které šiji v různých střihových provedeních a rozměrech, vždy podle specifických přání zákazníků. Postupně jsem vylepšila provedení obalů a jejich ucha vyztužuji polypropylénovým popruhem. Možné je také u všech nabízených obalů se zipem ušít vnitřní (či případně vnější) kapsu na drobnosti - klíče, peněženka,...             k vidění zde.

S nimi mohou i nemusí souviset a ladit také meditační polštářky, které mají čistě přírodní výplň a nejen jógové využití. Mohou se stát třeba vhodným dárkem...

Dále naleznete oblečení pro dámy, pány a děti, a také módní doplňky.

 

O tom, jak vypadá focení s dětmi píši ve svém článku ve Fler MAGu.

Některé mé zboží najdete ve Fler Craft, Fler Cool či v TOP výběru.

Máte-li zájem o oděv či jiný výrobek dle Vašeho přání, neváhejte mě kontaktovat.

Šiji i nekonfekční velikosti.

V případě, že Vás zaujalo něco z prodaného zboží, napište, dohodneme se         na vytvoření podobného (případně stejného) kousku.

 

Další informace o technice a kvalitě mého zboží naleznete v záložce Technika, údržba na tomto profilu.

Více o mně se můžete dočíst zde na profilu.


Technika

Převládající technikou, kterou používám ve své tvorbě, je šití. Se šicím strojem se kamarádím již drahně let a před čtyřmi lety k němu přibyl i overlock a staly se mými nerozlučnými kamarády.

Občas použiji i ruční šití, zejména při šití viditelných míst historických kostýmů, žádá-li si to zákazník.

Všechny švy jsou ušity pečlivě, maximálně přesně, kvalitními nitěmi.

Švové přídavky tkaných textilií jsou začištěny obnitkováním overlockem, nikde nelezou nitě, nic se nepáře ani po x cyklech běžného praní (při dodržení doporučené údržby).

Švy pružných textilií (úplet, žerzej, tričkovina, plavkovina, pletenina) šiju rovnou overlockem, čímž je zajištěna maximální pružnost švů. Najdete-li na rubu malý úzlík na konci švu, prosím, nestřihejte ho, to já ho tam pečlivě zavázala a šev tak zakončila...

Na šití používám (až na drobné výjimky) polyesterové nitě. Látky vybírám co nejkvalitnější.

Oblečení šiju převážně dle vlastních návrhů a stříhám buď sama, nebo si vezmu na pomoc můj oblíbený časopis a jejich střih si upravím k obrazu svému. Tuto techniku mám lety odzkoušenou.

Doporučená údržba zboží

Oblečení perte maximálně na 40°C, není-li u konkrétního zboží uvedeno jinak. Spoléhám na Váš důvtip a tak nepopisuji dopodrobna - všichni přeci vědí, že domácí mazlíčci se v mikrovlnce nesuší, ale někteří výrobci to radši napíšou do návodu :-)

Jemné tkaniny perte v ruce či na jemný program atd. atp.

Nesušte v sušičce. Nemohu Vám zaručit, jak budou látky na sušení v sušičce reagovat, a proto Vám ho nemohu doporučit.

Teplotu žehličky taktéž přizpůsobte dle typu tkaniny. Složení textilií uvádím u každého výrobku. Žehlete nejlépe po rubu, abyste se vyhnuli případným odleskům, stopám žehličky, nebo na líci přes vlhké plátýnko.

Upozorňuji, že vzhledem k použití polyesterových nití je dobré se vyhnout obnitkováním švů, když máte žehličku nastavenou třeba na bavlnu při žehlení trička...

Tkaniny i úplety s elastanem žehlete jen na nízkou teplotu a bez napařování, abyste neponičili vlákna elastanu.

Trička a jiné věci z úpletu je ostatně nejlepší dobře pověsit a pak třeba ani nežehlit, čímž ušetříte čas a dáte si radši třeba kafe...

Kdyby někdo u mých sukní lačnil po poutkách na zavěšení, napište mi to prosím do objednávky. Nejsem jejich příznivkyní a sukně doporučuji věšet na ramínka s kolíčky, kalhoty za nohavice na kalhotová ramínka...

Pracuji v nekuřáckém prostředí a zvířata (kromě dětí) také nemáme.

Jmenuji se Barbora Lebdušková, z mého jména vznikl název mojí značky LeBarbora.

Jsem architekt, ale různé "tvoření" a zejména šití a tvorba oděvů je mým koníčkem už přes dvacet let. Obšila jsem sebe, děti, manžela, další příbůzné, známé.... a Vás taky obšiju! Budete-li chtít.

Postupem času se z koníčku stává částečné povolání, takže svůj čas dělím zejména mezi: šití, architekturu, rodinu, domácnost a to vše v pořadí              dle aktuální důležitosti. Na koníčky čas nezbývá, ale alespoň jedna lekce jógy týdně musí být.

Má-li někdo potřebu vědět, jak vypadám, tak vězte, že jsem si modelkou         na většině fotek, které vznikají svépomocí samospouští, když děti spí a další jsou ve škole a školce.

Stručný přehled výrobků, které nabízím najdete zde a nebo se projděte            v mém virtuálním obchodu.

Poprala jsem se i s takovou šicí výzvou, jakou byl "historický" stanostánek (prodejní stánek vhodný též ku přespání). Ušila jsem ho pro svého manžela kováře Tomáše Lebdušku (nosnou konstrukci zhotovil manžel, rozměr stánku 2,5/2,5m v. 3,1m, rozměr "externí" plachty 4,15x5m):

Přijďte za mnou se svým přáním či nápadem!

LeBarbora

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta. Balení dle druhu zboží vždy tak, aby dorazilo neporušené. Po domluvě osobní předání v Praze (Praha 1 a 9). Účet u FIO banky. Zasílám i do zahraničí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od LeBarbora

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--