Domů Profil prodejce Leeloo55
  • Prodejce od r. 2018
  • Dolní Jirčany, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 23.4.2018
Město: Dolní Jirčany
Stát: ČR

Leeloo55

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Už sem si vytipovala materiály, se kterými nejraději pracuji a jsou to převážně:

- fleece (micro, polar, wellness, soft .. všechny druhy)

- 100% bavlna (vypraná i žehlená před šitím)

- minky

- náplety 

Doplňky: rolničky, stužky (předem namáčené v Jelenovi), dřevěné nelakované kroužky, surové (nedokonalosti šmirgluji, aby bylo mimčům příjemné do pusy), knoflíky

 

Od svých 33let se hledám. Nemohla sem najít co by mě opravdu bavilo až sem to po dlouhé nemoci konečně objevila. Chytlo mě vyrábět dětské hračky a třeba se budou líbit i Vám a Vašim dětem. Nejsou dokonalé, nejsem vystudovaná šička, ale to je na nich to nejhezčí, každý kus je originál, srdcem tvořený. Tvořím jen když mě to baví a mám inspiraci. Od dětství miluji zelenou barvu, proto moje "první" hračka byla kombinací se zelenou. Řikám mu terapeutický zajíc, terapie barvami. Ale každý v hračkách vidí, co potřebuje. Pro někoho je to kobylka s tykadly:)

Nejsem schopná říct, zda Vám vytvořím to samé, co uvidíte na fotce, ale mohu vyrobit či nabídnout jiný kus, pro mě lepší když vybíráte z hotových kusů ať vidíte co kupujete. Inspirace mi chodí různě a když nemám náladu tvořit, tak netvořím. Vše závisí na naší domluvě, proto nejlépe když mi napíšete a přesně se dohodneme, i podle toho, jak budu mít doma materiál. Jsem otevřený člověk se kterým se dá bez problému komunikovat. Dodání se od toho odvíjí, ale snažím se odesílat v co nejkratším termínu, protože jsem sama od přírody dost netrpělivá:)

Způsob dopravy
Nejraději zasílám přes Zásilkovnu, cena 65 Kč. Zbožní baleno v obálce či co mám po ruce, plastu se snažím vyhýbat, ale občas také využiji.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Leeloo55

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--