Profil uživatele
lehaje
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 15.4.2008

Ahoj,

vítám Vás na svém profilu,který se bude věnovat mému největšímu koníčku a to kreativnímu tvoření, kterému jsem propadla snad už v mámině bříšku, ale až v dospělácké době jsem začala využívát dostupné tecniky.

Po škole jsem začala bydlet se svým přítelem a tímto odstěhováním se od rodičů se nejspíše rozpoutalo mé šílenství po kreativním tvoření.

Moje touha zkrášlování našeho bytečku mě donutila rozhlédnout se kolem sebe, a tak jsem objevila spoustu jiných možností, než které jsem znala doposud. Dříve jsem se nejvíce věnovala vyšívání, textilním barvám, decoupage, mozaice, batikování, savování,..., ale nyní asi nejvíce bažím po vyrábění stále nových a nových šperků. Nejprve šlo jen spojování korálků, ale pak jsem přišla na kouzlo drátků.

Jelikož má touha po vyrábění je neutuchající a krk a uši mám jen jedny, tak jsem se rozhodla se s Vámi o některé své výrobky podělit. Pokud vás něco zaujme a potěší, budu moc ráda.

Způsob dopravy
doprava prostřednictvím české pošty doporučeně, baleno do bublinkové fólie, zaslání do 5-ti pracovních dní po připsání peněz na účet možnost osobního předání
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím